Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Afyon - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Afyon - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Afyon - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Afyon İstanbul Arası

  Afyon'dan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 55,00 TL'den başlamaktadır.

  Afyon İstanbul arası toplam mesafe 456 kilometre'dir.

  Afyon'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 7 saat 10 dakika sürer.

  Afyon İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 14 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firma Metro Turizm'dir. 

  Afyon İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Afyon'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Afyon İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Afyon'dan İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Türkiye'nin nüfus ve ekonomik bakımdan en gelişmiş olan şehri İstanbul, tatil için size eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Gezip Dolaşabileceğiniz harika bir kent olan İstanbul, gelişme açısından Türkiye'de 1. olup, dünya'da ise 34.'dür. İstanbul ziyaretiniz'de gezip görmeniz gereken bir çok yer olmakla birlikte dünya'dan bir çok turist çeken ve eşsiz özelliklere sahip olan Taksimi kesinlikle ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Taksim Meydanı, İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde yer alan ve şehrin en ünlü noktalarından olan bir meydandır. Taksim meydanı'nın çevresinde, mağaza, lokanta, otel, eğlence ve kültür yerleri ile bir çok turist çekmektedir. Cumhuriyet döneminde meydan haline gelen Taksim meydanı, bir çok siyasi ve toplumsal olaya'da ev sahipliği yapmıştır. Afyon İstanbul otobüs bileti alarak, İstanbul'un bir çok tarihi yerlerini gezip görebilirsiniz. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Afyon Hakkında
 • Nüfus: 396,621

  Yüzölçümü: 14.718,63 km²

  Plaka: 03

  Telefon kodu: (272)

  Otogar: Afyonkarahisar Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı

Bilet Sorgulama
Afyon - İstanbul Otobüs Firmaları
Afyon - İstanbul Haritası