Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

En Uygun Fiyatlar

Online Uçak Bileti

Onlineotogar.com, kullanışlı arayüzü ile sizlere hem yurt içi hemde yurt dışı en ucuz uçak bileti fiyatlarını sadece bir kaç dakika içerisinde oldukça kolay bir şekilde sunmaktadır. Onlineotogar.com'da tek bir sayfa üzerinden dilediğiniz havayolu firmasını ve seferlerini karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Tatil amaçlı seyahatlerinizde veya iş seyahatlerinizde sizin için vazgeçilmez olacak Onlineotogar.com ile Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Borajet, Sunexpress, Atlasjet gibi bir çok havayolu firmasının uçak bileti fiyatlarını aynı sayfa üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda sefer saati ve fiyat açısından sizin için en uygun uçak biletini seçerek sitemiz üzerinden online olarak biletinizi satın alabilirsiniz.

İnternet Üzerinden Uçak Bileti Nasıl Alınır?

İnternet üzerinden online uçak bileti satın almak için öncelikle yapmanız gereken, seyahat planınızın olmasıdır. Yani, nereden-nereye gideceğinize karar vermiş olmanız ve hangi saatlerde müsait olduğunuzu belirlemelisiniz. Gitmek istediğiniz havalimanında yakın bir yerde servis güzergahının olup olmaması, geç saatlerde varacağınız yerde sizi kimin karşılayacağı gibi sorulara cevap üreterek seyahat zamanınızı ve saatinizi belirleyebilirsiniz. Daha sonra onlineotogar.com sitemiz üzerinde yer alan uçak bileti bölümüne girmeniz gerekiyor. Bu bölümde, gidiş-dönüş veya tek yön olarak güzergahınızı belirleyiniz.

Uçak bileti bölümünde bulunan, nereden-nereye, yolcu sayısı ve yolculuk yapacağınız tarihleri girmeniz ve ardından "Uçuş ara" butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Online Uçak Bileti Sorgula

Karşınıza çıkan tek ekran üzerinde, belirlediğiniz kriterlerde uçak firmaları ile karşılaşacaksınız. Dilediğiniz uçak firmasının biletini seçtikten sonra karşınıza uçuş bilgileriniz detaylı bir şekilde ekrana gelecektir. Bu işlemi kontrol ettikten sonra alt bölümde yer alan yaptıktan "Satın Al" butonuna tıklayarak, bileti satın almanız için gerekli olan bilgiler sizden istenecektir.

Uçak Bilet Al

Gerekli bilgiler girildikten sonra cep telefonunuza ve e-mail hesabınıza uçuş hakkında bilgileriniz otomotik olarak mesaj yolu ile gönderilecektir. 

Uçak Bilet Satın Al

Uçak Bilet Al