Yükleniyor

Online Otobüs Bileti

Online otobüs bileti sorgulama ve satın alma işlemleriniz için onlineotogar.com size yeter. Otobüs bileti satın almak için artık yazıhaneye veya otogara gitmenize gerek kalmadı. Onlineotogar.com'a tıklayarak anında kredi kartı ile otobüs bileti sorgulama,rezervasyon ve satın alma yapabilirsiniz.

Otobüs Bileti Nasıl Alınır

Otobüs bileti satın almak için öncelikle arama formunda bulunan "NEREDEN NEREYE" bölümlerine seyahat etmek istediğiniz bölgeleri yazmalısınız. Daha sonra seyahat tarihi ve yolcu sayısını seçmelisiniz. Bir defada en fazla 5 adet otobüs bileti satın alma yapabilirsiniz. Daha sonra ise "SEFER ARA" düğmesine tıklayarak seçtiğiniz istikametteki tüm firma seferlerini yeni bir sayfada bulacaksınız.

Otobüs Bileti Satın Alma 2.Adım

Seçtiğiniz rotalar doğrultusunda sistem tüm seferleri aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir liste sunacaktır. Bu sefer listesinden sizin için en uygun otobüs bileti fiyat,firma ve saati SEÇ düğmesine tıklayarak seçebilirsiniz. Bu seçimden sonra sağ kısımda otobüs şeması belirecek ve yolcu adedi sayısınca koltuk seçimi yapmanız istenecektir. Koltuk seçiminden sonrada SATIN ALMA ve ÖDEME sayfasına geçmek için DEVAM ET düğmesine tıklayınız.

Otobüs Bileti Satın Alme ve Ödeme

Bu açılan yeni sayfa satın almak üzere seçtiğiniz rota,yolcu sayısı ve ödeme toplam tutarını bulacaksınız. Sizden İletişim, yolcu ve ödeme bilgileri istenecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde ekledikten sonra GÜVENLİ ÖDEME YAP düğmesine tıklayarak % 100 güvenli ödeme yapabilirsiniz. Ödemeniz alındıysa sistem satın alma işlemini gerçekleştirecek ve yeni bir sayfada satın alma işlemi ve bilet detaylarınızı size sunacaktır. Aynı zamanda cep telefonunuza sms ve mail adresinize de bilet bilgileriniz ücretsiz olarak gönderilecektir.

Bilet sorgulama ve satın alma hakkında merak ettiğiniz tüm sorular için 7/24 hizmet veren 0 850 360 32 58 numaraları telefonu arayabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz.