Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Amasya - Ankara Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Amasya - Ankara Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Amasya - Ankara Otobüs Biletleri
 • Amasya Ankara Arası

  Amasya'dan Ankara'ya Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır.

  Amasya Ankara arası toplam mesafe 336 kilometre'dir.

  Amasya'dan Ankara'ya yolculuk süresi ortalama 5 saat 42 dakika sürer.

  Amasya Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 20 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Niksarkale, Mis Amasya ve Esadaş'tır. 

  Amasya Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Amasya'dan Ankara'dan otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Amasya Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Amasya'dan Ankara'ya yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Türkiye Ccumhuriyetinin başkenti olan Ankara, coğrafi olarak ülkenin merkezine yakın bir bölgede yer almaktadır. Nüfus bakımından, İstanbul'dan sonra ikinci konumda olan şehir, yüzölçümü bakımından ise Konya'dan sonra ikinci büyük şehir olarak bilinmektedir. Ankara'da genel olarak memur kesimin yaşamasının yanı sıra, %2 tarım ile uğraşan bir kesim bulunmaktadır. Ankara, 1923 yılında Türkiye Cumhuriyetinin başkenti seçilmesinin ardından oldukça hızlı bir şekilde büyümüştür. Ankara'ya her yıl oldukça fazla yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği görülmektedir. Amasya Ankara otobüs bileti ile seyahat edeceğiniz bu kent, dünya'nın en büyük 40. kenti'dir. 

  Sizde hemen Ankara'ya bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  Ankara biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Amasya Hakkında
 • Nüfus: 215,997

  Yüzölçümü: 5.703,78 km²

  Plaka: 05

  Telefon kodu: (358)

  Otogar: Amasya Otogarı

Ankara Hakkında
 • Nüfus: 5,045,083

  Yüzölçümü: 25.401,94 km²

  Plaka: 06

  Telefon kodu: (312)

  Otogar: Ankara Otogarı

Bilet Sorgulama
Amasya - Ankara Otobüs Firmaları
Amasya - Ankara Haritası