Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Amasya - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Amasya - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Amasya - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Amasya İstanbul Arası

  Amasya'dan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 60,00 TL'den başlamaktadır.

  Amasya İstanbul arası toplam mesafe 671 kilometre'dir.

  Amasya'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 9 saat 51 dakika sürer.

  Amasya İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 32 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Esedaş ve Iğdır Turizm'dir.

  Amasya İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Amasya'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Amasya İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Amasya'dan İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Amasya İstanbul otobüs bileti alarak seyahat edeceğiniz İstanbul'da kısaca bilgi vermek gerekir ise İstanbul, Türkiye'nin hem ekonomik açıdan hemde nüfus açısından en büyük şehridir. Aynı zamanda dünya'nında 34.kentidir. İstanbul baştan aşağıya tarihi eserlerin oldukça fazla olduğu bir şehirdir. İstanbul seyahatiniz esnasında görmeniz gereken oldukça fazla yer bulunmaktadır. Turistik yerlerin oldukça fazla olduğu İstanbul'da ziyaret etmeniz gereken yerleri şu şekilde sıralayabiliriz; Ayasofya, Topkapı Sarayı, Sultan Ahmet Camii, Kapalı Çarşı, Galata Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Haliç, Beyazıt Meydan, Nişantaşı, Kız Kulesi, Belgrad Ormanı ve İstanbul Akvaryum gibi bir çok yer ve tarihi yerleri ziyaret ederek harika bir tatil yapabilirsiniz. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Amasya Hakkında
 •  

   

  Nüfus: 215,997

  Yüzölçümü: 5.703,78 km²

  Plaka: 05

  Telefon kodu: (358)

  Otogar: Amasya Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı

Bilet Sorgulama
Amasya - İstanbul Otobüs Firmaları
Amasya - İstanbul Haritası