Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Ankara - Antalya Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Ankara - Antalya Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Ankara - Antalya Otobüs Biletleri
 • Seçmiş olduğunuz güzergahta en ucuz Ankara Antalya otobüs bileti fiyatları 45,00 TL'den başlamaktadır.

  Ankara Antalaya arası ortalama mesafe 545 kilometredir.

  Ankara Antalya Arası ortalama otobüs yolculuğu 7 saat sürmektedir.

  Seçmiş olduğunuz güzergahta günlük oratalama 15 firma sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları günlük ortalama 22 sefer düzenlemktedir. 

  En ucuz Ankara Antalya otobüs bileti için Onlineotogar.com'da sorgulama yaptırabilirsiniz. Ankara Antalya arasında sefer yapan 15 firma arasında aynı anda karşılaştırma yapabilir ve en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

  Antalya Türkiye'nin tatil cennetidir. Akdeniz ikliminin en verimli geçen yeridir. Antalya altın kumsallarıyla, yemyeşil alanlarıyla, mükemmel konaklama ve tatil yerleriyle ülkemizdeki deniz turizminin başkenti olarak kabul edilir. 

  Antalya, güneşin aşık olduğu beldedir. Bundan dolayıdır ki güneş ondan ayrılmamak için geç batar. Ülkemizde güneşi en çok gören il Antalya'dır.

  Antalya karstik bir yeryüzeyine sahiptir. Bu karstik yapılanmadan dolayı mükemmel bir manzara oluşturan mağaralar ile mağara turizmi gelişmiştir. Bu devasa karstik mağaralar birçok şifa kaynağını barındırmaktadır. Bunların başında astım hastaları gelir. 

  Antalya verimli topraklar ve ılımlı ikliminden dolayı tarih boyunca birçok medeniyet tarafından idare edilmiştir. Bunların başında Roma İmparatorluğu gelmektedir. Roma döneminden kalan antik kentler ve tiyatrolar bu tarihe kaynaklık etmekle beraber Roma döneminin izlerini taşımaktadır. Hala tüm ihtişamıyla ayakta olan bu eserler günümüzde bile aktif bir şekilde kullanılmaktadır.   

  Altın kumsallarıyla yılın geniş bir bölümünde denize girebilme imkanı olan bu masallar şehrinde Akdeniz'in  serin sularında mükemmel bir tatil geçirebilirsiniz. Alanya, Kemer, Kaş, Manavgat, Kaleköy ve Seriköy'de Akdeniz'in berrak suyunda serinlemek ve altın kumsallarında güneşlenmek size, benzersiz bir yaşam deneyimi katacaktır.

  Bu güzel şehir bir otobüs bileti kadar yakınınızda! Hemen şimdi Onlineotogar.com üzerinden online Ankara Antalya  otobüs biletinizi en uygun fiyatlara alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Onlineotogar.com'da bilet sorgulama kısmından Ankara Antalya otobüs bileti sorgulaması yapmaktır. Daha sonra Ankara Antalya arası sefer düzenleyen 15 otobüs firması arasında aynı anda kaşılaştırma yapabilir ve en ucuz Ankara Antalya otobüs biletinizi alabilirsiniz.    

Ankara Hakkında
 • Nüfus: 5,045,083

  Yüzölçümü: 25.401,94 km²

  Plaka: 06

  Telefon kodu: (312)

  Otogar: Ankara Otogarı

Antalya Hakkında
 • Nüfus: 2,158,265

  Yüzölçümü: 20.790,56 km²

  Plaka: 07

  Telefon kodu: (242)

  Otogar: Antalya Otogarı

Bilet Sorgulama
Ankara - Antalya Otobüs Firmaları
Ankara - Antalya Haritası