Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Antalya - İzmir Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Antalya - İzmir Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Antalya - İzmir Otobüs Biletleri
 • Seçmiş olduğunuz güzergahtaki Antalya İzmir otobüs bileti fiyatları 55,00 TL'den başlamaktadır. 

  Antalya İzmir arası ortalama mesafe 443 kilometredir. 

  Antalya İzmir arası otobüs yolculuğu ortalama 4 saat 21 dakika sürmektedir.

  Antalya İzmir arası ortalama 7 firma sefer düzenlemektedir. Bu güzergahtaki firmalar günlük olarak 10 sefer düzenlemektedir.

   En ucuz Antalya İzmir otobüs bileti fiyatları Onlineotogar.com'da! Banka kartınızla veya Kredi kartınızla %100 güvenilir sitemizden online olarak Antalaya İzmir biletinizi dilediğiniz firmadan ve dilediğiniz koltuktan seçip satın alabilirsiniz.

  İzmir tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İzmir, bu medeniyetlere ait tarihi eserleri günümüze kadar ulaştırmış ve barındırmıştır. Günümüze kadar ulaşmış bu tarihi eserlerde o dönemde yaşamış olan ve iktidarı elinde bulunduran devletlerin izlerini ve sanat anlayışlarını görmek mümkün. Bunların başında Roma döneminden kalmış ve Roma döneminin yaşam tarzını, yaşantısını ve mimari sanat ve motiflerini günümüze kadar taşıyan Efes Antik kenti gelir. Efes Harabeleri olarak da anılan bu antik kent hala İzmir'in en çok rağbet görülen yerlerin başında gelir. Efes Antik Kenti her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır.

  İzmir'de nezih bir ortamada manazaralı bir yemek ve keyifli bir vakit geçirmek için ziyaretçiler tarafından en çok rağbet görülen yeri Kordon Boyu'dur. Kordon Boyu sahil boyu uzanan ve sosyal faaliyet alanı olan nadide yerlerden biridir. Kordon Boyu'nda deniz manazaralı yürüyüş yolları cafeler ve resturantlar ile keyifli vakit geçirebilecek tatlı bir yerdir.

  İzmir'in bir başka sembolü Saat Kulesi'dir. Saat Kulesi özellikle gençlerin buluşma noktasıdır.Buradan çevreye ulaşım imkanı oldukça kolay sağlanmaktadır. Çevresinde eğelence ve alışveriş merkezleri ile İzmir'in cazibe merkezlerinden biridir.

  İzmir'in bu ve daha fazla güzellikleri bir otobüs bileti kadar yakınınızda! Sitemiz üzerinden online olarak Antalya İzmir otobüs biletlerini sorgulatabilir, İzmir'e sefer düzenleyen tüm firmalar arasında karşılaştırma yapıp en ucuz Antalya İzmir otobüs biletinizi alabilirsiniz.

    

Antalya Hakkında
 • Nüfus: 2,158,265

  Yüzölçümü: 20.790,56 km²

  Plaka: 07

  Telefon kodu: (242)

  Otogar: Antalya Otogarı

İzmir Hakkında
 • Nüfus: 4,061,074

  Yüzölçümü: 12.015,61 km²

  Plaka: 35

  Telefon kodu: (232)

  Otogar: İzmir Otogarı

Bilet Sorgulama
Antalya - İzmir Otobüs Firmaları
Antalya - İzmir Haritası