Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Balıkesir - Ankara Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Balıkesir - Ankara Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Balıkesir - Ankara Otobüs Biletleri
 • Balıkesir Ankara Arası

  Balıkesir'den Ankara'ya Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır.

  Balıkesir Ankara arası toplam mesafe 533 kilometre'dir.

  Balıkesir'den Ankara'ya yolculuk süresi ortalama 5 saat 51 dakika sürer.

  Balıkesir Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 10 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Anadolu Turizm, Metro ve İsmail Ayaz'dır!

  Balıkesir Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Balıkesir'den Ankara'ya otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Balıkesir Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Balıkesir'den Ankara'ya yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Ankara, Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yer alıp aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti'dir. Ankara, nüfus bakımından Türkiye'nin en büyük ikinci kentidir. Yüzölçümü olarak bakıldığı zaman ise yine ikinci büyük şehir olan Ankara, her yıl oldukça fazla turist ağırlamaktadır. Türkiye'nin kurucu lideri olan Atatürk, Ankara'da bulunan Anıtkabirde'dir. Eşsiz doğası ve büyüleyici iklime sahip olan şehir kökenli bir tarihe sahiptir. Kent'te genel olarak bakıldığı zaman memur kesimin yaşadığı görülmektedir. Tarım ile uğraşan kesim Ankara'da %2 oranında'dır. 

  Sizde hemen Ankara'ya bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  Ankara biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Balıkesir Hakkında
 • Nüfus: 1,162,761

  Yüzölçümü: 14.472,73 km²

  Plaka: 10

  Telefon kodu: (266)

  Otogar: Balıkesir Otogarı

Ankara Hakkında
 • Nüfus: 5,045,083

  Yüzölçümü: 25.401,94 km²

  Plaka: 06

  Telefon kodu: (312)

  Otogar: Ankara Otogarı

Bilet Sorgulama
Balıkesir - Ankara Otobüs Firmaları
Balıkesir - Ankara Haritası