Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Bitlis - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Bitlis - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Bitlis - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Bitlis İstanbul Arası

  Bitlis'ten İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 120TL'den başlamaktadır.

  Bitlis İstanbul arası toplam mesafe 1505 kilometre'dir.

  Bitlis'ten İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 13 saat 9 dakika sürer.

  Bitlis İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 17 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Anadolu Turizm, Metro ve İsmail Ayaz'dır!

  Bitlis İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bitlis İstanbul otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bitlis İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Bitlis'ten İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Türkiye'nin seksen bir ilinden biri olup, ekonomik ve nüfus açısından ülkenin en büyük şehri olan İstanbul, dünya çapında 34. büyük şehirdir. Medeniyetlerin beşiği olarak bilinen İstanbul, dünya'nın en önemli şehirlerinden biridir. İki kıtayı birbirine bağlayan köprü görevi gören İstanbul'un her yeri buram buram tarih kokmaktadır. Şehir, kendisine özgü bir iklime sahiptir. Bu iklimin oluşmasında, dört mevsimin etkisi büyüktür. Bitlis'ten İstanbul'a tatil için geliyorsanız, gezip görmeniz gereken bir çok bulunmaktadır. Tarihin merkezi olan İstanbul ile tatilinizi harika geçirebilirsiniz. İstanbul ziyaretinizde görmeniz gereken başlıca yerler şu şekildedir; Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Haliç, Kız Kulesi, Ayasofya, Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi ve Yerebatan Sarnıcı başta olmak üzere gezip görmeniz gereken yerlerden'dir. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  Biltlis biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Bitlis Hakkında
 • Nüfus: 184,454

  Yüzölçümü: 7.094,50 km²

  Plaka: 13

  Telefon kodu: (434)

  Otogar: Bitlis Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Bitlis - İstanbul Haritası