Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Bolu - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Bolu - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Bolu - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Bolu İstanbul Arası

  Bolu'dan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır.

  Bolu İstanbul arası toplam mesafe 262 kilometre'dir.

  Bolu'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 3 saat 27 dakika sürer.

  Bolu İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 22 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Anadolu Turizm, Metro ve İsmail Ayaz'dır!

  Bolu İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bolu'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bolu İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Bolu'dan İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Medeniyetlerin beşiği olarak bilinen İstanbul, baştan aşağıya tarih kokmaktadır. Her tarafı buram buram tarih kokan bu şehir, ekonomik ve nüfus bakımından Türkiye'nin en büyük ilidir. Bununla birlikte, belediyecilik göz önüne alınınca İstanbul, dünyanın en büyük 34. şehridir. İstanbul ziyaretinizde gezip görmeniz gereken oldukça fazla yer vardır. Ayasofya, Topkapı Müzesi, Dolmabahçe Sarayı, Haliç, Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi başta olmak üzere gezip görebileceğiniz yerlerdedir. Bolu İstanbul otobüs bileti alarak yapacağınız seyahatinzde, İstanbul sizlere harika bir tatil imkanı sunacaktır. Medeniyetlerin beşiği olan İstanbul'u ziyaret etmek için daha fazla beklemenize gerek yok. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Bolu Hakkında
 • Nüfus: 190,276

  Yüzölçümü: 8.323,39 km²

  Plaka: 14

  Telefon kodu: (374)

  Otogar: Bolu Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Bolu - İstanbul Haritası