Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Çanakkale - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Çanakkale - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Çanakkale - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Çanakkale İstanbul Arası

  Çanakkale'den İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 28 TL'den başlamaktadır.

  Çanakkale İstanbul arası toplam mesafe 320 kilometre'dir.

  Çanakkale'den İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 6 saat 27 dakika sürer.

  Çanakkale İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 10 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Anadolu Turizm, Metro ve İsmail Ayaz'dır!

  Çanakkale İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Çanakkale İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Çanakkale'den İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Çanakkale İstanbul otobüs bileti ile seyahat edeceğiniz İstanbul'da gezip görmeniz gereken bir çok yer bulunmaktadır. Her tarafı buram buram tarih kokan bu şehir, bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Medeniyetin beşiği olarak bilinen İstanbul, Türkiye'nin nüfus ve ekonomik bakımından birinci, dünya'nın ise otuz dördüncü şehri'dir. Dünya'nın en önemli şehirlerinden birisi olan İstanbul'a ziyaretiniz esnasında görmeniz gereken bir çok yer bulunmaktadır. İstiklal Caddesi, Taksim Meydanı, Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Haliç, Kız Kulesi, Dolmabahçe Sarayı, Gülhane Parkı, Beyazıt Meydan, Bayezit Camii, Ayasofya gibi ve daha bir çok tarihi yer sizleri beklemektedir. Tatil için İstanbul her anlamda sizlere harikalar yaratacaktır. 

   

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Çanakkale Hakkında
 • Nüfus: 28,877

  Yüzölçümü: 9.950,43 km²

  Plaka: 17

  Telefon kodu: (286)

  Otogar: Çanakkale Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Çanakkale - İstanbul Otobüs Firmaları
Çanakkale - İstanbul Haritası