Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Çankırı - Ankara Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Çankırı - Ankara Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Çankırı - Ankara Otobüs Biletleri
 • Çankırı Ankara Arası

  Çankırı'dan Ankara'ya Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 20,00 TL'den başlamaktadır.

  Çankırı Ankara arası toplam mesafe 131 kilometre'dir.

  Çankırı'dan Ankara'ya yolculuk süresi ortalama 2 saat sürer.

  Çankırı Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 11 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firma Çankırı Güven Turizm'dir. 

  Çankırı Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Çankırı'dan Ankara'^ya otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Çankırı Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Çankırı'dan Ankara'ya yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Ankara, Türkiye'nin en kalabalık ikinci ilidir. 1923 yılından itibaren günümüze kadar başkentlik yapan ve halen bu görevi sürdüren Ankara, dünya'nın en büyük 45. büyük kentidir. Ankara'da genellikle memur kesimin yoğunlukla yaşadığı bilinmektedir. Topraklarının büyük bir bölümü İç Anadolu'da Yukarı Sakarya'da bulunan Ankara, Türkiye'nin coğrafi merkezine yakın olduğundan dolayı, hem işlevi olarak hemde konumu itibari ile ülkenin kalbi benzetmesi yapılmaktadır. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin akın ettiği Ankara'da, gezip görmeniz gtereken oldukça fazla yer bulunmaktadır. 

  Sizde hemen Ankara'ya bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  Ankara biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Çankırı Hakkında
 • Nüfus: 119,476

  Yüzölçümü: 7.491,89 km²

  Plaka: 18

  Telefon kodu: (376)

  Otogar: Çankırı Otogarı

Ankara Hakkında
 • Nüfus: 5,045,083

  Yüzölçümü: 25.401,94 km²

  Plaka: 06

  Telefon kodu: (312)

  Otogar: Ankara Otogarı

Bilet Sorgulama
Çankırı - Ankara Otobüs Firmaları
Çankırı - Ankara Haritası