Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Çorum - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Çorum - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Çorum - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Çorum İstanbul Arası

  Çorum'dan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 60,00 TL'den başlamaktadır.

  Çorum İstanbul arası toplam mesafe 614 kilometre'dir.

  Çorum'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 9 saat 55 dakika sürer.

  Çorum İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 9 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Çorum Kargı Turizm ve Metro Turizm'dir.

  Çorum İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Çorum'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.  Çorum İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Çorum'dan İstanbul’a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  İstanbul üç tarafı denizlerle çevrili bir yarım adadır. Modern yapısıyla ve gelişen teknolojisi ve sanayisi ile İstanbul bir ticaret merkezi haline gelmektedir. Bu ticaret ve sanayileşme beraberinde nufüs artışını getirmektedir. İstanbul'a her yıl yüzlerce kişi gerek işçi göçü ve gerekse beyin göçünü gerçekleştirmektedir. Bu nedenlerden dolayı sürekli olarak artan bir nüfus yoğunluğu vardır bu metropol şehirde. 

  Durmayan ve sürekli akan bir potansiyel var bu şehirde. Bu potansiyel 7/24 devam etmektedir. İlk defa bu şehre gelen ziyaretçiler her daim bir heyecan ve hayretin içinde bulurlar kendilerini. Çünkü bu şehirde hayat hiç durmaz. Gecesi de gündüzü gibi hareketli ve güzeldir.

  Sizde İstanbul'a bu güzel seyahati gerçekleştirmek için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Çorum Hakkında
 • Nüfus: 369,163

  Yüzölçümü: 12.796,21 km²

  Plaka: 19

  Telefon kodu: (364)

  Otogar: Çorum Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Çorum - İstanbul Otobüs Firmaları
Çorum - İstanbul Haritası