Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Denizli - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Denizli - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Denizli - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Denizli İstanbul Arası

  Denizli'den İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 75 TL'den başlamaktadır.

  Denizli İstanbul arası toplam mesafe 649 kilometre'dir.

  Denizli'den İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 10 saat 52 dakika sürer.

  Denizli İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 8 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firma Metro Turizm'dir. 

  Denizli İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Denizli'den İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Denizli İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Denizli'den İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Medeniyetlerin beşiği olarak bilinen İstanbul, Türkiye'nin en önemli şehridir. Ekonomi ve nüfus bakımından dünya'da otuz dördüncü, Türkiye'de ise birinci konumda olan İstanbul, ulaşım ve ticarette oldukça etkilidir. Köklü bir tarihe sahip olan İstanbul, bir çok medeniyete başkentlik yapmıştır. Denizli İstanbul otobüs bileti ile seyahat edeceğiniz İstanbul'da gezip görmeniz gereken muhteşem yerler bulunmaktadır. Karaköy, İstanbul seyahatinizde görmeniz gereken yerlerden biridir. İstanbul'un Beyoğlu semtinde bulunan Karaköy, bankaları ve iş hanları ile ünlü olup en eski ticaret merkezlerinden birisidir. Karaköy, eski Galata semtinin modern ismidir. Karaköy, yıllarca liman ve ticaret merkezi olarak ön plana çıkmıştır. İstanbul'un tarihsel ve en eskilerinden olan Karaköy, 19. yy.'ın son çeyreğinde Osmanlı finansal merkezi konumuna gelmiştir. Günümüz'de ise önemli bir ticaret ve ulaşım merkezlerinden biridir. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Denizli Hakkında
 • Nüfus: 963,464

  Yüzölçümü: 11.804,19 km²

  Plaka: 20

  Telefon kodu: (258)

  Otogar: Denizli Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Denizli - İstanbul Otobüs Firmaları
Denizli - İstanbul Haritası