Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Diyarbakır - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Diyarbakır - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Diyarbakır - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Diyarbakır İstanbul Arası

  Diyarbakır'dan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 110,00 TL'den başlamaktadır.

  Diyarbakır İstanbul arası toplam mesafe 1364 kilometre'dir.

  Diyarbakır'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 20 saat 37 dakika sürer.

  Diyarbakır İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 23 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Öz Diyarbakır Turizm, Star Batman Turizm, Has Diyarbakır ve Lider Siirt Turizm'dir.

  Diyarbakır İstanbul  otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Diyarbakır'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Diyarbakır İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Diyarbakır'dan İstanbul’a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  İstanbul, Diyarbakır'a göre daha yoğun ve daha heyecan vericidir. çünkü bu şehirde hayat durmuyor sürekli devam ediyor. Gecesi gündüz gibi yoğun canlıdır. 

  İstanbul, her kesim insanın zevk ve hayat anlayışına hitap edebilecek bir yapıya sahiptir. Herkes istediğini bu şehirde bulabilir. İstanbul gelişmiş sanayisi ve çok eskiye dayanan tarihiyle Türkiye'de en çok ziyaret edilen ve en çok insanın yaşadığı şehirdir. İster tatil ister eğitim ve ister ise iş imkanı olsun İstanbul herkesin aradığını, arayışını karşılayabilecek kapasiteye sahip müstesna bir şehirdir. 

  Sizde İstanbul'a bu güzel seyahati gerçekleştirmek için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Diyarbakır Hakkında
 • Nüfus: 1,607,437

  Yüzölçümü: 15.204,00 km²

  Plaka: 21

  Telefon kodu: (412)

  Otogar: Diyarbakır Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Diyarbakır - İstanbul Haritası