Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Düzce - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Düzce - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Düzce - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Düzce İstanbul Arası

  Düzce'den İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır.

  Düzce İstanbul arası toplam mesafe 217 kilometre'dir.

  Düzce'den İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 3 saat 19 dakika sürer.

  Düzce İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 18 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firma Metro Turizm'dir. 

  Düzce İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Düzce'den İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Düzce İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Düzce'den İstanbul’a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Marmara bölgesinde yer alan İstanbul, Türkiye'nin en büyük şehri olup, dünya'nın ise en büyük otuz dördüncü şehri konumundadır. Tarihi boyunca çeşitli medeniyetlere başkentlik yapmış olan İstanbul, medeniyetlerin beşiği olarak bilinmektedir. İki kıtayı birleştiren köprü görevi gören İstanbul, Türkiye'nin yanı sıra dünya'nın da en önemli kentlerinden biridir. İstanbul seyahatinizde gezip görmeniz gereken yerlerden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz; Topkapı Sarayı, Kız kulesi, Taksim Meydanı, Eminönü, Beyazıt meydan, Bayezit Camii, Sultan Ahmed Camii, Eyüp, Ayasofya tarihi kültürel yerleri İstanbul seyahatiniz boyunca dolaşabilir ziyaret edebilirsiniz. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Düzce Hakkında
 • Nüfus: 210,127

  Yüzölçümü: 2.592,95 km²

  Plaka: 81

  Telefon kodu: (380)

  Otogar: Düzce Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Düzce - İstanbul Otobüs Firmaları
Düzce - İstanbul Haritası