Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Erzurum - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Erzurum - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Erzurum - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Erzurum İstanbul Arası

  Erzurum İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır.

  Erzurum İstanbul arası toplam mesafe 1225 kilometre'dir.

  Erzurum'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 17 saat 21 dakika sürer.

  Erzurum İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 27sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Esadaş, Dadaş, Metro Turizm'dir

  Erzurum İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Erzurum'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Erzurum İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Erzurum'dan İstanbul’a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  İstanbul'un en güzide mekanlarından birisi Üsküdar'dır. Üsküdar Yedi Tepe'den birisidir. Tarihi Kız Kulesi Üsküdar'ın sınırları içerisinde yer almaktadır. Üsküdar doğa manzarası ve tarihi eserleriyle İstanbul2un en güzel yerlerinin başında gelir. Burada Daha çok Osmanlı Devletinden kalma tarihi yapılar mevcuttur. 

  Bu tarihi yapıtlardan birisi ve hikayesiyle de çok dikkat çekici olan Şemsi Ahmet Paşa Camisidir. Şemsi Ahmet Paşa, Sokullu Mehmet Paşa döneminde yaşamış ve Sokullu Mehmet Paşa ile sıkı bir dostluğu bulunan bir Osmanlı Paşasıdır. 

  Şemsi Ahmet Paşa Camii Üsküdar sahilde yer almaktadır. Bu cami halk arasında Kuşkonmaz cami olarak bilinmektedir. Bulunduğu konum itibari ile dalgalrın kıyıya çarpması ile oluşan titreşim ve rüzgarların sürekli olarak esmesinden dolayı kuşlar bu hava sürkülasyonundan rahatsız olup bu caminin üzerine konmazlar. 

  Sizde İstanbul'a bu güzel seyahati gerçekleştirmek için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Erzurum Hakkında
 • Nüfus: 766,729

  Yüzölçümü: 25.330,90 km²

  Plaka: 25

  Telefon kodu: (442)

  Otogar: Erzurum Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Erzurum - İstanbul Otobüs Firmaları
Erzurum - İstanbul Haritası