Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Gaziantep - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Gaziantep - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Gaziantep - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Gaziantep İstanbul Arası

  Gaziantep'ten İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 70 TL'den başlamaktadır.

  Gaziantep İstanbul arası toplam mesafe 1124 kilometre'dir.

  Gaziantep'ten İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 17 saat 16 dakika sürer.

  Gaziantep İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 36 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Ben Turizm ve Seç Turizm'dir. 

  Gaziantep İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep İstanbul otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Gaziantep İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Gaziantep'ten İstanbula'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Gaziantep İstanbul otobüs bileti ile seyahat edeceğiniz Türkiye'nin nüfus ve sanayi bakamından en büyük şehri olan İstanbul'da harika bir tatil sizleri beklemektedir. İstanbul, medeniyetlerin beşiği olarak bilinmektedir. Osmanlı ve Roma gibi medeniyetlere başkentlik yapmış olan İstanbul, oldukça fazla tarihi esere ev sahipliği yapmaktadır. Kendisine has bir iklime sahip olan şehir'de dört mevsimi'de yaşayabilirsiniz. Ayrıca, belediyecilik göz önüne alındığı vakit İstanbul, dünya'nın en büyük 34. şehri olduğu belirtilmektedir. İstanbul ziyaretinizde gezip görmek isteyeceğiniz oldukça fazla tarihi yer bulunmaktadır. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Gaziantep Hakkında
 • Nüfus: 1,844,438

  Yüzölçümü: 6.844,84 km²

  Plaka: 27

  Telefon kodu: (342)

  Otogar: Gaziantep Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Gaziantep - İstanbul Haritası