Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Giresun - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Giresun - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Giresun - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Giresun İstanbul Arası

  Giresun'dan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 80 TL'den başlamaktadır.

  Giresun İstanbul arası toplam mesafe 946 kilometre'dir.

  Giresun'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 14 saat 51 dakika sürer.

  Giresun İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 23sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Ulusoy ve Metro Turizm'dir.

  Giresun İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Giresun'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Giresun İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Giresun'dan İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Türkiye'nin nüfus ve sanayi bakımından en büyük şehri olan İstanbul'a, Gaziantep İstanbul otobüs bileti alarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul, sahip olduğu nüfus ve sanayi ile Türkiye'de birinci, dünya'da ise otuz dördüncü sırada bulunmaktadır. Osmanlı ve Roma gibi büyük medeniyetlere başkentlik yapan İstanbul, medeniyetlerin beşiği olarak bilinmektedir. Oldukça kökenli bir tarihe sahip olan şehir, bir çok tarihi yer ve tarihi eser barındırmaktadır. İstanbul ziyaretinizde gezip dolaşabileceğiniz bir çok yer bulunmaktadır. Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi, Beyazıt Meydan, Kız Kulesi, Ayasofya, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı ve Dolmabahçe Sarayı gezip görebileceğiniz yerlerden sadece bazılarıdır. Gaziantep İstanbul otobüs bileti alarak geriye kalan vaktinizi tatil planı yaparak geçirebilirsiniz. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Giresun Hakkında
 • Nüfus: 251,811

  Yüzölçümü: 6.831,58 km²

  Plaka: 28

  Telefon kodu: (454)

  Otogar: Giresun Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Giresun - İstanbul Otobüs Firmaları
Giresun - İstanbul Haritası