Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Gümüşhane - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Gümüşhane - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Gümüşhane - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Gümüşhane İstanbulArası

  Gümüşhane'den İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 100 TL'den başlamaktadır.

  Gümüşhane İstanbul arası toplam mesafe 1106 kilometre'dir.

  Gümüşhane'den İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 17 saat 15 dakika sürer.

  Gümüşhane İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 2 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Metro Turizm ve Lüks Gümüşhane Turizm'dir. 

  Gümüşhane İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gümüşhane'den İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Gümüşhane İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Gümüşhane'den İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Gümüşhane İstanbul otobüs bileti alarak seyahat edeceğiniz, sanayi ve nüfus bakımından dünya'nın en büyük otuz dördüncü şehri İstanbul, aynı zaman'da Türkiye'nin en büyük şehridir. Oldukça kökenli bir tarihe sahip olan İstanbul, her yıl milyonlarca turist çekmektedir. Ziyaret edilebilecek tarihi yerlerin oldukça fazla olduğu şehire yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça fazla rağbet edilmektedir. Medeniyetlerin beşiği olarak kabul edilen İstanbul, dünya'nın en önemli şehirlerinden birisidir. İstanbul, Osmanlı ve Roma gibi büyük medeniyetlere başkentlik yapmış, günümüzde iki kıtayı birbirine bağlayan köprü görevi görmektedir. İstanbul'un büyüleyici ve harika doğasını, tarihi yerlerini yerinde görmek için daha fazla beklemenize gerek yok! Onlineotogar.com ile biletinizi alıp tatilinizin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Gümüşhane Hakkında
 • Nüfus: 70,667

  Yüzölçümü: 6.437,01 km²

  Plaka: 29

  Telefon kodu: (456)

  Otogar: Gümüşhane Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Gümüşhane - İstanbul Otobüs Firmaları
Gümüşhane - İstanbul Haritası