Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Hakkari - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Hakkari - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Hakkari - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Hakkari İstanbul Arası

  Hakkari'den İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 100 TL'den başlamaktadır.

  Hakkari İstanbul arası toplam mesafe 1818 kilometre'dir.

  Hakkari'den İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 23 saat 59 dakika sürer.

  Hakkari İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 10 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Anadolu Turizm, Metro ve İsmail Ayaz'dır!

  Hakkari İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Hakkari'den İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Hakkari İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Hakkari'den İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  İstanbul, Türkiye'nin en önemli şehri olup aynı zamanda Türkiye'nin en büyük şehridir. Bununla birlikte dünya'nın otuz dördüncü şehri konumundadır. Osmanlı ve Roma gibi büyük medeniyetlere başkentlik yapan İstanbul, medeniyetlerin başiği olarak biliniyor. Hakkari İstanbul otobüs bileti ile seyahat edeceğiniz medeniyetlerin beşiği İstanbul'da birbirinden özel ve güzel tarihi mekanlar ve harika doğası ile baş başa kalabilirsiniz. İstanbul ziyaretinizde gezip görmeniz gereken bir çok yer bulunmaktadır. Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Sultan Ahmet, Eyüp, Bayezit, Beyazıt Meydan, Taksim meydanı, İstiklal caddesi, Ayasofya, Haliç, Kız kulesi, Yerebatan Sarnıcı gibi ve daha bir çok yer sizlerin ziyaretini beklemektedir. Biletinizi online olarak bir kaç dakika içerisinde kesin! Kalan vaktinizi tatil planınız için ayırın! 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Hakkari Hakkında
 • Nüfus: 149,217

  Yüzölçümü: 7.178,88 km²

  Plaka: 30

  Telefon kodu: (438)

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34 

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı, Esenler Otogarı, Alibeyköy Otogarı 

Bilet Sorgulama
Hakkari - İstanbul Otobüs Firmaları
Hakkari - İstanbul Haritası