Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

İstanbul - Antalya Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz İstanbul - Antalya Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
İstanbul - Antalya Otobüs Biletleri
 •    ▽ Seçtiğiniz güzergah için en ucuz otobüs bileti fiyatı: 75 TL'den başlamaktadır.  

      İstanbul Antalya arası kat edeceğiniz mesafe: 774 Kilometre'dir. 

      Seyahat edeceğiniz güzergah ortalama: 11 saat 12 dakika sürmektedir. 

     ⚑ Bu güzergahta günde: 5 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul'dan Bodrum'a giden otobüs firmaları ortalama: 19 firma sefer düzenlemektedir. 

     ◙ Bu güzergahtaki en uygun İstanbul Antalya otobüs bileti fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz. 


  İstanbul Antalya otobüs bileti mi arıyorsunuz? İstanbul Antalya otobüs firmaları ve fiyatları sitemizde! 

  Yaz ayları'nda yolcu trafiği oldukça yüksek olsada, İstanbul Antalya için yılın her dönemi'nde indirimli otobüs bileti bulabilirsiniz.


  Antalya Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Antalya, Akdeniz boyunca uzayan sahilleri ile yerli ve yabancı milyonlarca turistin tercih ettiği ve ülkemizin tatil açısından en çok rağbet gören tatil yörelerin başında yer almaktadır. Bu yoğunluğu karşılayabilmek için şehrin farklı noktalarında otogarlar bulunmaktadır. Şehrin merkez olarak kullanılan otogarı Kepez ilçesinde yer almaktadır.

  Akdeniz ikliminin yaşandığı bölgede, kış aylarında ılık ve yağışlı geçerken, yaz aylarında ise kavurucu sıcaklıklar ile geçmektedir. Antalya'da kar yağışı ve buzlanma oldukça nadir görünmektedir. Antalya, ev sahipliği yaptığı medeniyetlerin eserleri  ile insanlar tarafından yoğun ilgi görmektedir.

  Antalya'da bulunduğunuz vakit içerisinde görmeniz gereken doğal ve kültürel güzellikler şu şekilde sıralanabilir;

  Roma dönemine ait en etkileyici eserlerden biri olan Aspendos Antik Tiyatrosu; günümüzde düzenlenen festival ve konserler ile sanatseverleri ağırlamaktadır. Roma tiyatrolarının en eski eserlerinden olan Aspendos; yapıldığı dönemden günümüze kadar korunabilen ender yapılardan biridir.

  Geçmişte Noel Baba'nın yaşadığı yer olarak bilinen Demre, 5.yüzyılda yapılmış olup Noel Baba'ya adanmış bir kilise bulunmaktadır. Günümüz de bu kilise müze olarak hizmet vermektedir.

  Antalya'dan, bu yerleri görmeden dönmeyin;

  1. Kaleiçi: Antalya'nın en çok gezilen yerlerin başında gelir. Birçok tarihi eserin bulunduğu kaleiçi'nde Osmanlı mimarilerine sıksık rastlamak mümkün. 

  2. Olimpos Antik Kent: Tarihi dokusu ve doğa harikası bir yapıya sahip olan bu antik kentin geçmişi milattan öncesine dayanır. Ulu dağ diye bilinen bu kentin, yunanlılar tarafından Tanrıların şehri olarak tanınır. 

  3. Aspendos Antik Tiyatro: Antik tiyatro denince akla ilk gelen yerler arasındadır. 15 bin 20 bin arasında bir kapasiteye sahiptir. 

  4. Köprülü Kanyon (Manavgat): Rafting sporunun yapıldığı sayılı yerler arasındadır. Dünyaca ünlü bir yer olduğu olduğu için birçok ülkeden sporcular köprülü kanyon'a gelip spor yapmaktadır. Eşsiz manzarası da gezmeye görülmeye değer yerler arasındadır. 

  Sayamadığımız ve saymakla bitiremeyeceğimiz birçok tarihi ve eşsiz doğa harikası mekanlara sahip olan Antalya'yı mutlaka gezmenizi tavsiye ediyoruz. Pişman olmayacaksınız. 


  İstanbul Antalya otobüs bileti satın almak için bütçenize en uygun otobüs biletinizi seçin, gerekli alanları doldurarak online olarak biletinize sahip olun! Sitemiz üzerinde bulunan bilet sorgulama ekranı üzerinden, güzergah, yolcu sayısı, yolculuk yapacağınız tarihler için istenilen alanları doldurmanız, ardından bileti ara butonuna basmanız yeterli olacaktır.

  Karşınıza çıkan ekran'dan İstanbul Antalya arası sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarını ve fiyatlarını görebilirsiniz. Firmalar ve fiyatlar arasında karşılaştırma yaparak en ucuz otobüs biletini satın alabilirsiniz. 

  Online olarak Kredi kartı ya da banka kartınız ile İstanbul Antalya otobüs bileti alımı yapabilirsiniz. İstanbul Antalya otobüs firmaları arasında dilediğiniz firmayı seçin, biletinizi bir kaç adımda kolaylıkla alın!

  Dönüş bileti için Antalya İstanbul otobüs biletlerine gözatabilirsiniz. 

   

İstanbul Hakkında
 • Nüfus:14,160,467

  Yüzölçümü:5.315,33 km²

  Plaka:34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı, Esenler Otogarı, Alibeyköy Otogarı.

Antalya Hakkında
 • Nüfusu: 2,158,265

  Yüzölçümü:20.790,56 km²

  Plaka:07

  Telefon kodu:(242)

  Otogar:Antalya Otogarı

Bilet Sorgulama
İstanbul - Antalya Otobüs Firmaları
İstanbul - Antalya Haritası