Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

İstanbul - Eskişehir Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz İstanbul - Eskişehir Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
İstanbul - Eskişehir Otobüs Biletleri
 • İstanbul Eskişehir Arası

  İstanbul'dan Eskişehir'e Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır.

  İstanbul Eskişehir arası toplam mesafe 330 kilometre'dir.

  İstanbul'dan Eskişehir'e yolculuk süresi ortalama 5 saat 17 dakika sürer.

  İstanbul Eskişehir arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 17 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Anadolu Turizm, Metro ve İsmail Ayaz'dır!

  İstanbul Eskişehir otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul'dan Eskişehir'e otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. İstanbul Eskişehir otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  İstanbul’dan Eskişehir’e yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İç Anadolu’da en fazla öğrenci nüfusuna sahip olan illerden biri Eskişehir'dir. Özellikle üniversitelerin açıldığı dönemlerde yoğun bir yolcu trafiği yaşanmaktadır. Bu sebeple Eskişehir ülkede en çok sefer düzenlenen iller arasında gelmektedir. 
  Eskişehir’e İstanbul’dan indirimli otobüs biletini onlineotogar.com üzerinden alarak yola çıktınız ve Eskişehir Otogarında indiniz. Sizi hemen otogar çıkışında tramvay karşılamaktadır. Şehrin farklı noktalarına ulaşımı sağlayan tramvay haricinde otogarın hemen yanında farklı ilçelere giden servisler bulunmaktadır. Ulaşımınızı rahat ve ekonomik bir şekilde yapmak için tramvay ve otobüsleri tercih edebilirsiniz. 

   

  Eskişehir'in sembolü haline gelen ve Eskişehir'in ortasından geçen Porsuk çayı üzerinde işleyen tekneler ve gondollarla gezinti düzenlenebilen akarsuyun etrafındaki yeşil alanlarda güneşlenenleri ve dinlenenleri görmek mümkün.Şehre gelip te Balmumu Müzesi'ni gezmemek olmaz. Müzede balmumu heykellerin sergilendiği; sanatçı, sporcu ve siyasetçilerin gerçek ölçülerdeki heykellerini görebilirsiniz.
   

  Sizde hemen güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bilet temin edebilirsiniz. Otobüs biletikampanyalarından  ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  Eskişehir biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Eskişehir Hakkında
 • Nüfus: 799,724

  Yüzölçümü: 13.902,03 km²

  Plaka: 26

  Telefon kodu: (222)

  Otogar: Eskişehir Otogarı

Bilet Sorgulama
İstanbul - Eskişehir Otobüs Firmaları
İstanbul - Eskişehir Haritası