Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

İzmir - Eskişehir Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz İzmir - Eskişehir Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
İzmir - Eskişehir Otobüs Biletleri
 • Seçtiğiniz Güzergah için en ucuz İzmir Eskişehir otobüs bileti fiyatı 45.00 TL'den başlamaktadır. 

  Seyahat mesafeniz 412 kilometre'dir.

  Seçtiğiniz güzergah ortalama 7 saat sürecektir. 

  Belirttiğiniz güzergahta günde 2 firma sefer düzenliyor. İzmir Eskişehir arası giden otobüs firmaları ortalama olarak 4 sefer düzenliyor. 

  İzmir Eskişehir güzergahı için en popüler firma Kütahyalılar turizm'dir. 

  En ucuz İzmir Eskişehir otobüs bileti fiyatları onlineotogar.com'da! İzmir Eskişehir otobüs bileti satın almak için kredi kartı ya da banka kartınızı kullanabilirsiniz. İzmir Eskişehir arasında sefer düzenleyen firmalardan dilediğini seç, biletini hemen al!

  Eskişehir, yapılan yatırımlar sayesinde İç Anadolu Bölgesinin en önemli şehirleri arasında yer almaktadır. Her ne kadar öğrenci şehri olarak adlandırılsa'da, toprakları içerisinde yer alan tarihi ve kültürel eserler ile turizm potansiyeli yüksek olan bir kentimiz'dir. Tipik Osmanlı mimarisine sahip olan evleri ile Odunpazarı zamanın durduğu yerlerin başında yer almaktadır. Yakınlar'da bulunan Kurşunlu Camii ve Külliyesi'ni gezdikten sonra söz konusu olan evler arasında taş sokaklarda dolaşılabilir ve meydanda kurulu olan tezgahlardan el işi ürünlerini satın alabilirsiniz. Oturulan evlerin çoğunda kamu binası ve kültürel merkezi olarak kullanılmaktadır. Burada kültür merkezlerine de gözatabilirsiniz. Ülkemizin Venedik'i olarak adlandırılan akarsu üzerinden gondollar ile tur atabilir bu eşsiz güzelliği yerinde görebilirsiniz. İzmir Eskişehir otobüs bileti alımı için sitemizin üst kısmında bulunan bilet sorgulama alanını kullanabilirsiniz. Gerekli alanları dilediğiniz şekilde doldurduktan sonra, bileti ara butonuna basmanız yeterli olacaktır. Bir kaç saniyelik arama işleminizin ardından karşınıza çıkan ekran üzerinden dilediğiniz otobüs firmasını ve biletlerini karşılaştırmalı olarak inceleyebilir ve dilediğiniz otobüs bileti için sağ tarafında bulunan "Seç" butonuna basmanız yeterli olacaktır. Daha sonra koltuk seçimi yapabilir ve ardından online olarak kredi kartı veya banka kartınız ile gerekli alanları doldurarak biletinize sahip olabilirsiniz. En ucuz otobüs biletleri onlineotogar.com'da! Dönüş bileti için Eskişehir İzmir otobüs biletlerini inceleyebilirsiniz. 

   

İzmir Hakkında
 • Nüfus: 4,061,074

  Yüzölçümü: 12.015,61 km²

  Plaka: 35

  Telefon kodu: (232)

  Otogar: İzmir Otogarı

Eskişehir Hakkında
 • Nüfus: 799,724

  Yüzölçümü: 13.902,03 km²

  Plaka: 26

  Telefon kodu: (222)

  Otogar: Eskişehir Otogarı

Bilet Sorgulama
İzmir - Eskişehir Otobüs Firmaları
İzmir - Eskişehir Haritası