Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Kars - Ankara Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Kars - Ankara Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Kars - Ankara Otobüs Biletleri
 • Kars Ankara Arası

  Kars'tan Ankara'ya Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır.

  Kars Ankara arası toplam mesafe 1079 kilometre'dir.

  Kars'tan Ankara'ya yolculuk süresi ortalama 5 saat 17 dakika sürer.

  Kars Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 2 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Doğu Kars bulunmaktadır. 

  Kars Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kars'tan Ankara'ya otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. İstanbul Eskişehir otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Kars'tan Ankara'ya yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Orta Doğu'da kurulan Ankara, 1923 yılında Atatürk önderliğinde yeni Türkiye'nin başkenti seçilmiştir. Topraklarının çoğunun İç Anadolu'da yukarı Sakarya'da bulunan başkent Ankara, Türkiye'nin coğrafi merkezine yakınlığı nedeni ile ülkenin kalbi benzetişmesi kolayca yapılabilmektedir. Ankara nüfus ve konum itibariyle ülkenin en kalabalık ikinci şehridir. Bir çok tarihi yapının bulunduğu bu şehirde, nüfus yoğunlu memur kesimin yaşadığını belirtmektedir. her yıl oldukça fazla turist ağırlayan kent'te en çok dikkat çeken ve rağbet gösterilen, Anıtkabir mezarlığır. 

  Sizde hemen Ankara'ya bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  Ankara biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Kars Hakkında
 • Nüfus: 129,458

  Yüzölçümü: 10.139,09 km²

  Plaka: 36

  Telefon kodu: (474)

  Otogar: Kars Otogarı

Ankara Hakkında
 • Nüfus: 5,045,083

  Yüzölçümü: 25.401,94 km²

  Plaka: 06

  Telefon kodu: (312)

  Otogar: Ankara Otogarı

Bilet Sorgulama
Kars - Ankara Otobüs Firmaları
Kars - Ankara Haritası