Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Kars - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Kars - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Kars - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Kars İstanbul Arası

  Kars İstanbul Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 100 TL'den başlamaktadır.

  Kars İstanbul arası toplam mesafe 1427kilometre'dir.

  Kars'tan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 23 saat 02 dakika sürer.

  Kars İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 3 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Doğu Kars ve Metro Turizm'dir. 

  Kars İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kars'tan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Kars İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Kars'tan İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Medeniyetlerin beşiği olarka kabul edilen İstanbul'a seyahatiniz esnasında gezip dolaşabileceğiniz oldukça fazla tarihi yer ve mekanlar bulunmaktadır. Her tarafı buram buram tarih kokan eşsiz kentte, en hareketli yerlerden biri olan İstiklal Caddesini sizlere kısaca anlatmak gerekirse İstiklal Caddesi; Cumhuriyetten önceki ismi Cadde-i Kebir'dir. İstanbul'un en eski semtlerinden birisi olan Beyoğlu'nun merkezi olarak kabul edilebilir. Taksim meydanı'ndan Tünele kadar devam eden Cadde İstanbul'un en hareketli Caddelerinden biridir. Caddenin bulunduğu bölge'de çeşitli kültür faaliyetleri yer almaktadır. İstiklal Caddesi'nde dolaşırken, alışveriş, eğlence ve çeşitli yemekleri tadabilir doyasıya dolaşabilirsiniz. Hemen Kars İstanbul otobüs bileti alarak yolculuğunuz için geriye kalan vaktinizi plan yaparak geçirebilirsiniz. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Kars Hakkında
 • Nüfus: 129,458

  Yüzölçümü: 10.139,09 km²

  Plaka: 36

  Telefon kodu: (474)

  Otogar: Kars Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34 

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı, Esenler Otogarı, Alibeyköy Otogarı 

Bilet Sorgulama
Kars - İstanbul Otobüs Firmaları
Kars - İstanbul Haritası