Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Kastamonu - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Kastamonu - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Kastamonu - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Kastamonu İstanbul Arası

  Kastamonu'dan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 55,00 TL'den başlamaktadır.

  Kastamonu İstanbul arası toplam mesafe 507 kilometre'dir.

  Kastamonu'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 7 saat 55 dakika sürer.

  Kastamonu İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 17 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Metro ve Ali Osman Ulusoy'dur

  Kastamonu İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kastamonu'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Kastamonu İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Kastamonu'dan İstanbul’a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  İstanbul taşıyla toprağıyla altındır derler. Peki İstanbul için söylenilen bu söz gerçeği ne kadar yansıtmaktadır. Evet İstanbul öyle bir şehirdir ki ekonomisiyle, teknolojisiyle, yoğun insan nüfusuyla dünya üzerinde birçok devletten hem daha büyük hem daha gelişmiştir. 

  Resmi olmayan istatistiklere göre 17 milyon olan İstanbul nüfusu her geçen gün artan göç ve doğum oranları ile hızlı bir şekilde artmaktadır. Bu nedenle her sektör, inşaat, tekstil, deri ve işlemeciliği, teknik servis, makina üretim, fabrikalaşma ve ticaret 7/24 saat canlıdır. Neredeyse her sektörede her departmanda iş ve işçiye ihtiyaç olduğundan iş bulma oarnınız oldukça yüksektir. Bu nedenlerden dolayıdır ki her iş sektörü İstanbul'da tutabilir ve tutmaktadır. Bu istatistiksel değerler göz önüne alındığında İstanbul, taşı ve toprağı ile altın değeri kazanıyor.     

  Sizde İstanbul'a bu güzel seyahati gerçekleştirmek için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Kastamonu Hakkında
 • Nüfus: 207,045

  Yüzölçümü: 13.157,98 km²

  Plaka: 37

  Telefon kodu: (366)

  Otogar: Kastamonu Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34 

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı, Esenler Otogarı, Alibeyköy Otogarı 

Bilet Sorgulama
Kastamonu - İstanbul Otobüs Firmaları
Kastamonu - İstanbul Haritası