Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Kayseri - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Kayseri - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Kayseri - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Kayseri İstanbul Arası

  Kayseri'den İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 50 TL'den başlamaktadır.

  Kayseri İstanbul arası toplam mesafe 772 kilometre'dir.

  Kayseri'den İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 10 saat 40 dakika sürer.

  Kayseri İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 17 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Anadolu Turizm, Metro ve İsmail Ayaz'dır!

  Kayseri İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kayseri'den İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Kayseri İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Kayseri'den İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Kayseri İstanbul otobüs bileti ile seyahat edeceğiniz İstanbul, Marmara bölgesinde bulunan bir il olup Türkiye'nin en büyük kenti olmaktadır. Tarihi boyunca bir çok medeniyetlere başkentlik yapan şehir, 133 milyar dolarlık yıllık üretimi ile dünya sıralamasında 34. sırada yer almaktadır. Şehir, Türkiye'nin kültür ve finans merkezidir. İstanbul boğazı ve Marmara kıyısı boyunca, Haliç',i çevreleyecek bir şekilde kurulmuştur. İstanbul, oldukça kökenli bir tarihe sahip olup medeniyetlerin başkenti olarak kabul edilmektedir. İstanbul ziyaretinizde gezebileceğiniz bir çok yer bulunmaktadır. Tarihi yer ve mekanların oldukça fazla olduğu şehirde, her yıl turistler tarafından oldukça fazla rağbet edilmektedir. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Kayseri Hakkında
 • Nüfus: 1,295,355

  Yüzölçümü: 17.109,33 km²

  Plaka: 38

  Telefon kodu: (352)

  Otogar: Kayseri Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34 

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı, Esenler Otogarı, Alibeyköy Otogarı 

Bilet Sorgulama
Kayseri - İstanbul Otobüs Firmaları
Kayseri - İstanbul Haritası