Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Kırıkkale - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Kırıkkale - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Kırıkkale - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Kırıkkale İstanbul Arası

  Kırıkkale'den İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 55,00 TL'den başlamaktadır.

  Kırıkkale İstanbul arası toplam mesafe 530 kilometre'dir.

  Kırıkkale'den İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 7 saat 55 dakika sürer.

  Kırıkkale İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 17 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında EsTurizm, Metro ve Kırşehir Şanal Seyahat'tir

  Kırıkkale İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kırıkkale'den İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Kırıkkale İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Kırıkkale'den İstanbul’a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  1609 tarihinde yapımına başlanılan Sultanahmet Cami 1616 tarihinde bitirilmiştir. Osmanlı padişahlarından l.Ahmet tarafından yaptırılmıştır. İstanbul'daki tarihi yarımadada yapılan bu muhteşem eserin Mimarı Sedefkar Mehmed Ağa tarafından yapılmıştır. Mavi çinilerinden dolayı Avrupalılar tarafından Mavi cami anlamına gelen Blue Mosque adıyla bilinmektedir. 

  Ayasofya'nın tam karşısında bulunan Sultan ahmet cami, Ayasofya'nın müzeye çevrilmesiyle İstanbul'un ana camisi konumuna gelmiştir.

  Sultanahmet Camisi, çevresinde külliye, hamam medrese, hünkar kasrı, darüşşifa, dükkanlar, sıbyan mektebi gibi bölümlerden oluşmaktadır. Ancak bu kısımlardan bazıları günümüze kadar gelememiştir.  

  Sizde İstanbul'a bu güzel seyahati gerçekleştirmek için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Kırıkkale Hakkında
 • Nüfus: 231,831

  Yüzölçümü: 4.569,76 km²

  Plaka: 71

  Telefon kodu: (318)

  Otogar: Kırıkkale Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Kırıkkale - İstanbul Otobüs Firmaları
Kırıkkale - İstanbul Haritası