Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Kırklareli - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Kırklareli - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Kırklareli - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Kırklareli İstanbul Arası

  Kırklareli'den İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 20,00 TL'den başlamaktadır.

  Kırklareli İstanbul arası toplam mesafe 209 kilometre'dir.

  Kırklareli'den İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 2 saat 34 dakika sürer.

  Kırlareli İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 18 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında  Metro Turizm'dir.

  Kırklareli İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kırlareli'den İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Kırklareli İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Kırklareli'den İstanbul’a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  istanbul, her yeni gün gelişen sanayi ve iş kollarıyla Türkiye'de iş potansiyelinin en çok olduğu illerin başında gelir. Buna doğru orantılı olarak aratan nüfus yoğunluğu gösterilebilir. 

  Ülkemizde en fazla işçi istihdamı sağlayan İstanbul, her sene binlerece yeni kişiye iş istihdamı sağlamaktadır. Bu nedenlerden dolayı her sene Türkiye'nin dört bir yanından göç almaktadır. Göç nedeni ile yeni sektörlerde canlılık meydana gelmektedir. Artan konut ihtiyacını karşılamak  için inşaat sektörünü, yoğun nüfus beraberinde tüketim artışını ve gıda sektörünü, dolaylı olarak tekstil sektörünü de etkilemektedir. 

  Bu ihtiyaçları karşılamak için artan iş potansiyeline paralel olarak işçiye duyulan ihtiyaçta artmaktadır. Bu nedenle İstanbul'da ticaret ve diğer sektörler sürekli olarak büyümekte ve daima canlı kalmaktadır.

  Sizde İstanbul'a bu güzel seyahati gerçekleştirmek için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Kırklareli Hakkında
 • Nüfus: 232,309

  Yüzölçümü: 6.299,78 km²

  Plaka: 39

  Telefon kodu: (288)

  Otogar: Kırklareli Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Kırklareli - İstanbul Otobüs Firmaları
Kırklareli - İstanbul Haritası