Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Kocaeli - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Kocaeli - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Kocaeli - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Kocaeli İstanbul Arası

  Kocaeli'den İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 19 TL'den başlamaktadır.

  Kocaeli İstanbul arası toplam mesafe 111 kilometre'dir.

  Kocaeli'den İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 1 saat 33 dakika sürer.

  Kocaeli İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 3 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firma Metro Turizm'dir.

  Kocaeli İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kocaeli'den İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Kocaeli İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Kocaeli'den İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

   

  İstanbul'un en önemli yerlerinden biri olan Ayasofya, İstanbul'un fethi ile birlikte camiye dönüştürülmüştür. Ayrıca Osmanlı döneminde Fethiye Camii olarak isimlendirilmiştir. 1935 yılında Atatürk'ün emri ile birlikte müzeye dönüştürülmüştür. Ayasofya, 916 yıl boyunca kilise, 481 yıl boyunca ise cami olarak hem hristiyanlığın hemde müslümanlığın hizmetinde bulunmuştur. Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal'in önerisi ile Bakanlar kurulu kararı ile birlikte 1935 yılında tüm insanlığa müze olarak ziyarete açılmıştır. Ayasofya, Bizans imparatoru İustinianos tarafından 532-537 yılları arasında inşa edilmiştir. Ayasofya, yerden 56.60 metre yükseklikte olup çapı ise 32.37 metredir. Yapıldıktan 22 yıl sonra deprem nedeniyle yıkılan kubbe, 562 yılında Genç İsidoros tarafından onarılır iken, 2.62 metre yükseltildiği bilinmektedir. Kocaeli İstanbul otobüs bileti satın alarak ziyaret edeceğiniz İstanbul'da bir çok tarihi yer ve mekan bulunmaktadır. Medeniyetlerin beşiği olarak tanımlanan İstanbul baştan aşağı tarihi eserler ile doludur. İstanbul, iki kıtayı birbirine bağlayan köprü görevi'de görmektedir. 

   

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Kocaeli Hakkında
 • Nüfus: 1,676,202

  Yüzölçümü: 3.625,29 km²

  Plaka: 41

  Telefon kodu: (262)

  Otogar: Kocaeli Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Kocaeli - İstanbul Otobüs Firmaları
Kocaeli - İstanbul Haritası