Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Kütahya - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Kütahya - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Kütahya - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Kütahya İstanbul Arası

  Kütahya'dan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır.

  Kütahya İstanbul arası toplam mesafe 360 kilometre'dir.

  Kütahya'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 5 saat 28 dakika sürer.

  Kütahya İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 7 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Metro Turizm'dir.

  Kütahya İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Kütahya'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.Kütahya İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Kütahya'dan İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

   Topkapı Sarayı, geçmişten günümüze kadar gelebilmiş olan en eski ve en geniş olan saraydır. Yaklaşık olarak 400 yıl boyunca Osmanlı Devletinin idare merkezi olarak hizmet veren saray, Sultanahmed ile Haliç'i kapsamaktaydı. Saray'ın asıl Alanı 700.000 m2 kadar idi. Saray'ın inşasına Fatih Sultan Mehmed zamanında 1465 yılında başlanmıştır. Atatürk'ün emri ile birlikte Topkapı Sarayı, 3 Nisan 1924 yılından itibaren müze olarak kullanılmaya başlanmıştır. Konumu, Haliç'i, Boğaziçini ve Marmara Denizi'ni gören oldukça güzel manzaralı, İstanbul'un ilk kuruluş yeri olarak bilinen Akropol tepesindedir. Kütahya İstanbul otobüs bileti ile Seyahat edeceğiniz İstanbul'da pek çok tarihi yer ve eser bulunmaktadır. İstanbul seyahatinizde gezip görmeniz gerken bir çok yer olmakla birlikte, Ayasofya Camii, Dolmabahçe Sarayı, Taksim Meydan, Beyazıt Meydan, İstiklal Caddesi, Kız Kulesi başta olmakla birlikte harika bir tatil keyfi çıkarabilirsiniz. İstanbul sanayi ve nüfus bakımından dünya'nın 34. sırasında bulunmaktadır. Türkiye'nin ise en büyük kentidir. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Kütahya Hakkında
 • Nüfus: 382,126

  Yüzölçümü: 12.013,57 km²

  Plaka: 43

  Telefon kodu: (274)

  Otogar: Kütahya Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Kütahya - İstanbul Haritası