Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Malatya - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Malatya - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Malatya - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Malatya İstanbul Arası

  Malatya'dan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır.

  Malatya İstanbul arası toplam mesafe 1112 kilometre'dir.

  Malatya'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 12 saat 12 dakika sürer.

  Malatya İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 18 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firma Metro Turizm'dir. 

  Malatya İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Malatya'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Malatya İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Malatya'dan İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


  Kapalı Çarşı, Dünya'nın en eski ve büyük kapalı çarşısı olma özelliğini taşımakla birlikte İstanbul'un merkezinde yer almaktadır. Oldukça büyük ölçülü labirent gibi olan çarşı, 60 sokağı, 3 binden fazla dükkanı ile birlikte İstanbul ziyaretinizde kesinlikle görmeniz gereken yerlerin başında yer almaktadır. Kapalı çarşı günün her saatinde oldukça hareketli ve kalabalıktır. Esnaf, ısrarlı olarak ziyaretçileri kendi mağazalarına çağırmaktadır. Çarşı'nın girişinde gelişen konforlu ve büyük mağazalar Türkiye'de imal edilen, ihracatı yapılan hemen hemen tüm eşyaları satışa sunmaktadır. Mücevherat ve el halıları geleneksel Türk halkının en güzel özelliklerinden biridir. Bunlar, kaliteli ve orjin belgeler ile satılmakla birlikte dünya'nın her yerine garantili gönderme yapılmaktadır. Malatya İstanbul otobüs bileti alarak seyahate çıkacağınız İstanbul'da gezip görebileceğiniz oldukça fazla yer bulunuyor. Tarihi yerler, Müzeler, Saraylar ve eşsiz doğası ile İstanbul her yıl yerli ve yabancı milyonlarca turist ağırlamaktadır. Gezintiniz esnasında gezip görmek isteyebileceğiniz yerlerden bazıları şu şekildedir; Ayasofya Camii, Sultan Ahmed, Beyazıt Meydan, Taksim Meydan, Topkapı Sarayı, Kız Kulesi, Eminönü, Haliç gibi bir çok tarihi yer ve mekanlar siz ziyaretçilerini beklemektedir. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Malatya Hakkında
 • Nüfus: 762,538

  Yüzölçümü: 12.102,70 km²

  Plaka: 44

  Telefon kodu: (422)

  Otogar: Malatya Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Malatya - İstanbul Otobüs Firmaları
Malatya - İstanbul Haritası