Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Manisa - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Manisa - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Manisa - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Manisa İstanbul Arası

  Manisa'dan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 60,00 TL'den başlamaktadır.

  Manisa İstanbul arası toplam mesafe 528 kilometre'dir.

  Manisa'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 5 saat 56 dakika sürer.

  Manisa İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 57 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Metro Turizm ve Uludağ bulunmaktadır. 

  Manisa İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Manisa'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Manisa İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Manisa'dan İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Galata Kulesi, 528 yılında Bizans imparatoru Justinianus hükümdarlığı sırasında inşa edilmiş olup, dünya'nın en eski kulelerinden biridir. 13. yy.'da Cenevizliler tarafından kullanılmıştır. 1453 yılında Fatih Sultan Mehmed'in İstanbul'u fethinden sonra Osmanlı İmparatorluğuna geçmiştir. Galata Kulesinin yerden, çatısına kadar ki ölçümlerde 77,25 metre olarak hesaplandığı bilinmektedir. Statik hesaplamalara göre yapının ağırlığı 10.000 ton ağırlığındadır. Manisa İstanbul otobüs bileti satın alarak seyahat edeceğiniz medeniyetlerin beşiği olan İstanbul, Osmanlı ve Roma gibi bir çok büyük medeniyetlere başkentlik yapmıştır. İstanbul'da gezip görmeniz gereken oldukça fazla tarihi yer ve eserler bulunmaktadır. İstanbul, iki kıtayı birbirine bağlayan köprü görevi görmektedir. Bunun dışında Türkiye'nin en büyük kenti olan İstanbul, Dünya sıralamasında ise 34. sırada yer almaktadır. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Manisa Hakkında
 • Nüfus: 1,359,463

  Yüzölçümü: 13.228,50 km²

  Plaka: 45

  Telefon kodu: (236)

  Otogar: Manisa Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Manisa - İstanbul Otobüs Firmaları
Manisa - İstanbul Haritası