Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Mardin - Ankara Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Mardin - Ankara Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Mardin - Ankara Otobüs Biletleri
 • Mardin Ankara Arası

  Mardin'den Ankara'ya Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 90,00 TL'den başlamaktadır.

  Mardin Ankara arası toplam mesafe 995 kilometre'dir.

  Mardin'den Ankara'ya yolculuk süresi ortalama 17 saat 41 dakika sürer.

  Mardin Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 34 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar Özlem Cizre Nuh, Star Mardin Turizm ve Mardin Seyahat'tir.. 

  Mardin Ankara  otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Mardin'den  Ankara'ya otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Mardin Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Mardin'den  Ankara'ya yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Ankara, konumu itibari ile oldukça büyük bir öneme sahiptir. Orta Anadolu'da yer alması Türkiye'nin kalbi ve başkenti konumuna getirmiştir. Batısında Eskişehir, Güneyinde Konya, Doğusunda Kırıkkale, Kuzeydoğusunda Çankırı, Kuzeybatıda Bolu, Güneydoğuda Kırşehir ve Aksaray ile komşudur. Ankara düzlük bir ovada kurulmuş olup yüzölçümünün yaklaşık olarak yüzde ellisini tarım alanları, yüzde yirmisekizini ormanlık ve fundalık alanlar, yüzde onikisini çayır ve meralar, yüzde onunu ise tarım dışı araziler oluşturmaktadır.

  Sizde hemen Ankara'ya bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  Ankara biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Mardin Hakkında
 • Nüfus:

  779,738

  Yüzölçümü:

  8.806,04 km²

  Plaka:

  47

  Telefon kodu:

  (482)

  Otogar:

  Mardin Otogarı

Ankara Hakkında
 • Nüfus: 5,045,083

  Yüzölçümü: 25.401,94 km²

  Plaka: 06

  Telefon kodu: (312)

  Otogar: Ankara Otogarı

Bilet Sorgulama
Mardin - Ankara Otobüs Firmaları
Mardin - Ankara Haritası