Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Mardin - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Mardin - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Mardin - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Mardin İstanbul Arası

  Mardin'den İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 120 TL'den başlamaktadır.

  Mardin İstanbul arası toplam mesafe 1448kilometre'dir.

  Mardin'den istanbul'a yolculuk süresi ortalama 22 saat 30 dakika sürer.

  Mardin İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 3 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firma Özlem Cizre Nuh'tur. 

  Mardin İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Mardin'den İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Mardin İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Mardin'den İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Mardin İstanbul otobüs bileti alarak yapacağınız yolculuk sonunda, medeniyetlerin beşiği olarak kabul edilen İstanbul'a varacaksınız. İstanbul'da gezip görebileceğiniz oldukça fazla tarihi yer ve mekan bulunmaktadır. Tarihi yerlerden biridi'de Kız kulesidir. Kız kulesi, çok eski bir geçmişi olan, bir zamanlar boğazdan geçen gemilerden vergi alınmak için kullanılmıştır. Bir çok işlev için kullanılan Kız kulesi, 2000 yılında restore edilerek artık çatal-bıçak seslerinin duyulduğu bir mekan haline gelmiştir. Kız kulesine ulaşım Salacak ve Ortaköy'den sandallar ile yapılmaktadır. İstanbul Roma ve Osmanlı İmparatorluğu gibi büyük medeniyetlere ev sahipliği yapmış kökenli bir tarihe sahip şehirdir. Her yıl oldukça fazla yerli ve yabancı turist çeken İstanbul, ziyaretçilerine harika bir tatil keyfi çıkarmalarına olanak sağlamaktadır. İstanbul sanayi ve nüfus açısından dünyanın en büyük 34. kenti olup, Türkiye'nin ise en büyük kenti olma özelliğini taşımaktadır.

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Mardin Hakkında
 • Nüfus: 779,738

  Yüzölçümü: 8.806,04 km²

  Plaka: 47

  Telefon kodu: (482)

  Otogar: Mardin Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Mardin - İstanbul Otobüs Firmaları
Mardin - İstanbul Haritası