Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Mersin - Ankara Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Mersin - Ankara Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Mersin - Ankara Otobüs Biletleri
 • Mersin Ankara Arası

  Mersin'den Ankara'ya Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 40,00 TL'den başlamaktadır.

  Mersin Ankara arası toplam mesafe 483  kilometre'dir.

  Mersin'den Ankara'ya yolculuk süresi ortalama 6 saat 34 dakika sürer.

  Mersin Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 16 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Köksallar Turizm, Lüks Mersin Seyahat ve Mersin Vif Turizm bulunmaktadır. 

  Mersin Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Mersin'den Ankara'ya otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Mersin Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Mersin'den Ankara'ya yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Ankara milattan önceki ilk yerleşim alanlarından biridir. Bu şehrin düz bir ovalıkta olması tarım faaliyetlerinin daha aktif bir şekilde yapılmasına olanak sağlıyordu. Bu nedenle tarihin her döneminde işgaller ve kuşatmalar geçirmiş, köklü bir tarihe sahip olan nadide yerlerden biridir. Ankara tarih öncesi devirlerde yaşamış olan kabile ve uygarlıklardan kalmış birçok eser ve yapıt kalmıştır. Bu eşyalar ile Ankara'da birçok müze açılmış ve bu güzide eserler buralarda sergilenip milattan öncesi için birer tarihi kaynak olma özelliği göstermektedirler. Bu müzeler arasında şüphesiz en dikkat çeken ve kendisine hayran bırakan müze Etnografya müzesidir. 

  Sizde hemen Ankara'ya bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  Ankara biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Mersin Hakkında
 • Nüfus: 1,705,774

  Yüzölçümü: 15.512,25 km²

  Plaka: 33

  Telefon kodu: (324)

  Otogar: Mersin Otogarı

Ankara Hakkında
 • Nüfus: 5,045,083

  Yüzölçümü: 25.401,94 km²

  Plaka: 06

  Telefon kodu: (312)

  Otogar: Ankara Otogarı

Bilet Sorgulama
Mersin - Ankara Otobüs Firmaları
Mersin - Ankara Haritası