Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Mersin - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Mersin - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Mersin - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Mersin İstanbul Arası

  Mersin'den İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 65 TL'den başlamaktadır.

  Mersin İstanbul arası toplam mesafe 932 kilometre'dir.

  Mersin'den İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 13 saat 17 dakika sürer.

  Mersin İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 10 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firma Metro Turizm'dir. 

  Mersin İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Mersin'den İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Mersin'den İstanbul'a otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Mersin'den İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Mersin İstanbul otobüs bileti ile seyahat edeceğiniz medeniyetlerin beşiği olan İstanbul'da gezip görebileceğiniz oldukça fazla tarihi yer bulunmaktadır. Gezebileceğiniz harika yerlerden biri olan Haliç'i sizlere kısaca anlatmak isterim. Haliç, İstanbul ve Beyoğlu semtlerini ayıran koy, yani İstanbul'un iç limanıdır. Bizanslılar zamanında Khrysokeras (Altınboynuz) adını vermişlerdir. Osmanlı döneminde Halic-i Konstantiniye denmekteydi. Haliç, Kağıthane ve Alibey derelerinin birleşen ağızlarının deniz istilası sonucu oluştuğu bilinmektedir. Haliç'in yanı sıra İstanbul'a seyahat ettiğiniz vakit ziyaret edebileceğiniz belli başlı yerler şu şekildedir; Topkapı Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Sultan Ahmet, Beyazıt Meydan, Eyüp, Ayasofya Camii, Yerebatan Sarnıcı ve Kız kulesi'nin yanı sıra Taksim Meydanı ile İstiklal Caddesi'de ziyaret etmeniz gereken önemli yerlerdendir. İstanbul başlı başında tarihi mekanlar ile doludur. Her tarafı buram buram tarih kokan bu eşsiz şehre seyahat etmek için daha fazla beklemenize gerek yok! 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Mersin Hakkında
 • Nüfus: 1,705,774

  Yüzölçümü: 15.512,25 km²

  Plaka: 33

  Telefon kodu: (324)

  Otogar: Mersin Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34 

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı, Esenler Otogarı, Alibeyköy Otogarı 

Bilet Sorgulama
Mersin - İstanbul Haritası