Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Muş - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Muş - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Muş - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Muş İstanbul Arası

  Muş'tan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 110 TL'den başlamaktadır.

  Muş İstanbul arası toplam mesafe 1422 kilometre'dir.

  Muş'tan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 11 saat 41 dakika sürer.

  Muş İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 4 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firma Best Van Turizm'dir. 

  Muş İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Muş'tan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Muş İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Muş'tan İstanbul'a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.


  Muş İstanbul otobüs bileti ile sehayat edeceğiniz İstanbul, medeniyetlerin beşiği olarak bilinmektedir. Roma ve Osmanlı gibi bir çok medeniyete başkentlik yapmış olan şehir, nüfus ve sanayi bakımından dünyanın en büyük 34. şehridir. Türkiye'nin ise en büyük şehri olan İstanbul, her yıl milyonlarca ziyaretçi çekmektedir. Bunun ile birlikte gezilecek tarihi yer ve mekanların bol olduğu şehirde yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça fazla rağbet edilmektedir. Gezip dolaşabileceğiniz yerlerden olan İstanbul'un en önemli bölgelerinden birisi olan Sultan Ahmed meydanından bulunan Dikilitaş yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça fazla ilgi çekmektedir. Dikilitaş kırmızı Asvan granitinden yapılmış olup orjinal yüksekliği 30 metre olarak bilinmektedir. Ancak nakliye sırasında veya şuan da bulunduğu yere yerleştirilir iken alt bölüm tahrip olduğundan dolayı günümüzde yüksekliği 18,45 metre'dir. İstanbul ziyaretinizde Dikilitaşı mutlaka görmeniz gerekmektedir.

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Muş Hakkında
 • Nüfus: 156,411

  Yüzölçümü: 8.067,16 km²

  Plaka: 49

  Telefon kodu: (436)

  Otogar: Muş Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Muş - İstanbul Otobüs Firmaları
Muş - İstanbul Haritası