Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Ordu - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Ordu - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Ordu - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Ordu İstanbul Arası

  Ordu'dan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır.

  Ordu İstanbul  arası toplam mesafe 902 kilometre'dir.

  Ordu'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 14 saat 5 dakika sürer.

  Ordu İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 20 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Ali Osman Ulusoy, Sahil Seyahat, Ulusoy Turizm'dir.

  Ordu İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ordu'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Ordu İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Ordu'dan İstanbul’a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  İstanbul ile özdeşleşen nadide bir eser. İstanbul'un en önemli sembollerden birisi. Klasik Osmanlı mimarisinin güzide bir örneği. Evet bahsettiğimiz yapı şüphesiz Süleymaniye Camidir. Süleymaniye Cami, İstanbul'un Fatih ilçesine bağlı Beyazıt'ta bulunmaktadır. 

  Süleymaniye Cami Başmimar, Mimar Sinan tarafından yapılmıştır.Klasik Osmanlı Mimarisinin bütün örneklerini üzerinde bulunduran bu mehteşem eser tarih boyunca geçirmiş olduğu yüzlerce yıkıcı depreme rağmen duvarın da dahi en ufak bir çatlama olmamış ve ilk günkü gibi sapa sağlam ve tüm ihtişamıyla ziyaretçilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

  Süleymaniye cami Mimar Sinan'ın çıraklık eserim dediği camidir. Süleymaniye cami mükemmel bir akustik ve ses düzenine sahiptir. Ön taraftan okunan süre ve ayetler kolunlara konulan özel mekanizma sayesinde en arkadaki safa kadar yetişmektedir.

  Sizde İstanbul'a bu güzel seyahati gerçekleştirmek için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Ordu Hakkında
 • Nüfus: 731,452

  Yüzölçümü: 5.952,49 km²

  Plaka: 52

  Telefon kodu: (452)

  Otogar: Ordu Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Ordu - İstanbul Otobüs Firmaları
Ordu - İstanbul Haritası