Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Şanlıurfa - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Şanlıurfa - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Şanlıurfa - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Şanlıurfa İstanbul Arası

  Şanlıurfa İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır.

  Şanlıurfa İstanbul arası toplam mesafe 1261 kilometre'dir.

  Şanlıurfa'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 19 saat 25 dakika sürer.

  Şanlıurfa İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 16 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Astor Turizm, Star Batman ve Yeni Diyarbakır Turizm'dir.

  Şanlıurfa İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Şanlıurfa'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Şanlıurfa İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Şanlıurfa'dan İstanbul’a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Gülhane Parkı, İstanbul'un Eminönü semtinde bulunmaktadır. Topkapı Sarayı, Alay Köşkü ve Sarayburnu arasında yer almaktadır. Gülhane Parkı İstanbul'un tarihi parklarındandır. Gülhane Parkı, Osmanlı Devleti zamanında devetin yönetim binası olan Topkapı Sarayının dış bahçesi konumundaydı. 

  Gülhane Parkı, Osmanlı zamanından kalmış dev çınar ağaçları vardır. Her sene lale zamanında bu park, her çeşit lale ile süslenmektedir. Özellikle bahar mevsiminin son aylarına doğru bu tarihi parkta mükemmel bir manzara bulabilirisiniz. Panaromik ve doğa manzaralı fotoğraflarınızı Çınar ağaçları ve laleler arasında çekebilir ve bu doyumsuz manzarayı ölümsüzleştirebilirsiniz. 

  Sizde İstanbul'a bu güzel seyahati gerçekleştirmek için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Hakkında
 • Nüfus: 1,801,980

  Yüzölçümü: 19.336,21 km²

  Plaka: 63

  Telefon kodu: (414)

  Otogar: Şanlıurfa Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı

Bilet Sorgulama
Şanlıurfa - İstanbul Haritası