Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Siirt - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Siirt - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Siirt - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Siirt İstanbul Arası

  Siirt'ten İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır.

  Siirt İstanbul arası toplam mesafe 1551 kilometre'dir.

  Siirt'ten İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 16 saat 31 dakika sürer.

  Siirt'ten İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 2 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Lider Siirt Turizm ve Metro Turizm'dir.

  Siirt İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Siirt'ten İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Siirt İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Siirt'ten İstanbul’a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  İstanbul'un sembollerinden birisidir Galata Kulesi. 528 yılında inşa edilen Galata Kulesi Bizanslılar zamanında inşa edilmiştir. 4.Haçlı seferi sırasında geniş çapta hasar gören Galata Kulesi 1348 yılında Cenevizliler tarafından yığma taşlarla yeniden yapılmış ve bu kuleye İsa Kulesi adını vermişlerdir. 1348 yılında yapımı tamamlandığında şehrin en büyük binası haline geldi.

  Galata Kulesi Türklerin eline geçtiği zaman hemen hemen her yüzyılda bir tamir edilmiş ve yükseltilmiştir. 3.Murat zamanında rasathane olarak kullanılmaya başlanmıştır.

  Galata Kulesinden İstanbul masallardaki tasvir edilen mükemmel bir manzaraya sahiptir. İstanbul Boğazı, Haliç, Topkapı sarayı Galata Kulesinden muhteşem görünmektedir. 

  Sizde İstanbul'a bu güzel seyahati gerçekleştirmek için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Siirt Hakkında
 • Nüfus: 193,282

  Yüzölçümü: 5.473,29 km²

  Plaka: 56

  Telefon kodu: (484)

  Otogar: Siirt Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Siirt - İstanbul Haritası