Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Trabzon - Ankara Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Trabzon - Ankara Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Trabzon - Ankara Otobüs Biletleri
 •  Seçtiğiniz güzergah için en ucuz otobüs bileti: 50.00 TL'den başlamaktadır. 

   Trabzon Ankara arası kat edeceğiniz mesafe: 763 kilometre'dir.

   Seçtiğiniz güzergah için ortalama: 11 saat 51 dakika seyahat edeceksiniz. 

  ⚑ Trabzon Ankara arası sefer düzenleyen otobüs firması sayısı ortalama: 9'dur. Bu 9 firma, Trabzon Ankara arasında günlük ortalama: 23 sefer düzenlemektedir.

   Bu güzergahtaki en uygun Trabzon Ankara otobüs bileti fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz.

   

  En ucuz Trabzon ankara otobüs bileti fiyatları onlineotogar.com'da! Trabzon Ankara otobüs bileti satın almak veya rezervasyon işlemlerinizi yapmak için kredi kartı veya banka kartınızı online olarak kullanabilirsiniz. 

  Ankara Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Ülkemizin başkenti olan Ankara'ya en ucuz fiyatlar ile online otobüs bileti alarak her yanı tarih kokan bu kente kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

  Türkiye Cumhuriyetinin başkenti olan Ankara, M.Ö 10 bin yıla dayanan bir geçmişi bulunmaktadır. Başkent seçildikten daha sonra gelişimini oldukça hızlandıran Ankara, başkent seçilmesi ile aldığı yatırımlar ile bunu gerçekleştirmiştir.

   

  Bir çok medeniyete ev sahipliği  yapmış olan şehir, son olarak Osmanlı İmparatorluğuna ev sahipliği yapmıştır. Başkent Ankara’nın dörtte üçünü hizmet sektörü oluştururken, dörtte birini ise sanayi ile uğraşan vatandaşlar oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra %2’lik bir nüfusu ise tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktadır. Ayrıca üniversite diplomalı kişi oranı, ülke oranının iki katıdır.

   

  Nüfusu ve ekonomisi baz alındığı zaman ülkemizin en büyük ikinci şehri olduğunu görebilmekteyiz. Dünya genelinde bakıldığı zaman ise en büyük kırk beşinci kent olan Ankara, bir çok tarihi eser ve mekana ev sahipliği yapmaktadır. Ankara, kedisi, keçisi, tiftiği, tavşanı, armudu, misket üzümü ile ünlü olan bir kentimizidir.

   

  Trabzon ile başkent arasında yapacağınız seyahat 763 kilometre mesafesinde, ortalama 11 saat 51 dakika gibi bir süre içerisinde gerçekleşecektir.

   

  Trabzon'dan Ankara'ya giden otobüs firmaları şu şekildedir; Ali Osman Ulusoy, Doğu Karadeniz, Ulusoy Seyahat, Yeşil Artvin, Metro Turizm, Lüks Karadeniz, Trabzon Süzer Turizm, Kanberoğlu, Sahil Seyahat başta olmak üzerine bir çok firma sefer düzenlemektedir.

   

  Trabzon Ankara otobüs bileti sorgulamasının ardından bütçeniz en uygun otobüs biletini seçin, ardından sağ kısımda bulunan "Seç" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan tek ekran üzerinden dilediğiniz koltuk seçimini yapabilirsiniz. Toplamda sadece 3 adım da online biletinize sahip olabilir ve geriye kalan vaktinizi seyahat planı yaparak geçirebilrisiniz.

   

  Dönüş bileti için Ankara Nevşehir otobüs biletini sorgulamanız ve size en uygun bileti almanız yeterli olacaktır.

Trabzon Hakkında
 • Nüfus: 758,237

  Yüzölçümü: 4.664,04 km²

  Plaka: 61

  Telefon kodu: (462)

  Otogar: Trabzon Otogarı

Ankara Hakkında
 • Nüfus: 5,045,083

  Yüzölçümü: 25.401,94 km²

  Plaka: 06

  Telefon kodu: (312)

  Otogar: Ankara Otogarı

Bilet Sorgulama
Trabzon - Ankara Haritası