Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Trabzon - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Trabzon - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Trabzon - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Trabzon İstanbul Arası

  Trabzon'dan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır.

  Trabzon İstanbul arası toplam mesafe 1083 kilometre'dir.

  Trabzon'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 17 saat 34 dakika sürer.

  Trabzon İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 31 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firma Metro Turizm'dir. 

  Trabzon İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Trabzon'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Trabzon İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Trabzon'dan İstanbul’a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  İstanbul, sanayi ve nüfus göz önüne alıdığında Türkiye'nin en büyük kenti olup dünya'nın ise en büyük otuz dördüncü kenti konumundadır. Dünya içinde oldukça önemli olan şehir, her yıl çeşitli yerlerden milyonlarca yerli ve yabancı turist çekmektedir. Osmanlı ve Bizans gibi büyük medeniyetlere başkentlik yapmış olan şehir, medeniyetlerin beşiği olarak kabul edilmektedir. Şehir'de gezip görebileceğiniz oldukça fazla tarihi yer bulunmaktadır. Her tarafı tarih kokan bu eşsiz şehir kendisine has bir iklime sahiptir. Böylece dört mevsimi birden yaşayabilirsiniz. Online olarak Trabzon İstanbul otobüs bileti alıp zamandan tasarruf edebilir, elde ettiğiniz zaman içerisinde tatiliniz için planlama yapabilirsiniz. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Trabzon Hakkında
 • Nüfus: 758,237

  Yüzölçümü: 4.664,04 km²

  Plaka: 61

  Telefon kodu: (462)

  Otogar: Trabzon Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı

Bilet Sorgulama
Trabzon - İstanbul Haritası