Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Tunceli - Ankara Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Tunceli - Ankara Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Tunceli - Ankara Otobüs Biletleri
 •  Seçtiğiniz güzergah için en ucuz otobüs bileti: 42.00 TL'den başlamaktadır. 

   Tunceli Ankara arası kat edeceğiniz mesafe: 819 kilometre'dir.

   Seçtiğiniz güzergah için ortalama: 9 saat 32 dakika seyahat edeceksiniz. 

   Tunceli Ankara arası sefer düzenleyen otobüs firması sayısı ortalama: 1'dur. Bu 1 firma, Trabzon Ankara arasında günlük ortalama: sefer düzenlemektedir.

  ◙ Bu güzergahtaki en uygun Tunceli Ankara otobüs bileti fiyatlarını sitemizde bulabilirsiniz.

   

  En ucuz Tunceli Ankara otobüs bileti fiyatları onlineotogar.com'da! Tunceli Ankara otobüs bileti satın almak veya rezervasyon işlemlerinizi yapmak için kredi kartı veya banka kartınızı online olarak kullanabilirsiniz. 

  Ankara Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  Ülkemizin başkenti olan Ankara'ya en ucuz fiyatlar ile online otobüs bileti alarak her yanı tarih kokan bu kente kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

  Cumhuriyetin ilanı ile birlikte ülkemizin başkenti seçilen Ankara, aynı zaman da Cumhuriyetin ilk yıllarında ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanmakta idi.  Başkent ilan edildikten daha sonra asıl gelişimini gerçekleştiren Ankara, aldığı yatırımlar sayesinde günümüzdeki konuma ulaşmıştır. Başkent Ankara, ülkemizin merkezinde yer almakta olup bulunduğu konum ve stratejisi nedeni ile ülkemizin en önemli şehridir.  Günümüzde sahip olduğu nüfus ve ekonomisi ile ülkemizin en büyük 2. büyük kenti olan Ankara, aynı zaman da dünya'nın da en büyük kırk beşinci kentidir.  Ankara ziyaretiniz de gezip görebileceğiniz bir çok yer bulunmaktadır. 

  Tunceli Hakkında

  Tunceliye en yakın demir yolu, ilin kuzey sınırları içerisinde olan Erzincan topraklarından, güney sınırndan ise Elazığ topraklarından geçmektedir. Tunceli'ye en yakın olan Havalimanı, kent merkezine 120 km. uzaklıkta yer alan iç hatlar için hizmet veren Elazığ Havalimanıdır.

   

  Tunceli ile Ankara arası 815 kilometredir. Kat edeceğiniz mesafe ortalama olarak 9 saat 32 dakika sürecektir. Tunceli'de bazı maden yataklarının bulunması üzerine şehre Tunceli adın verilmiştir. Kent'in ekonomisi tamemen hayvancılık ve tarıma dayanmaktadır. Şehrin halkının büyük bir çoğu kırsal kesimde yaşamaktadır.

   

  Bu nedenle hayvancılık ön plana çıkmaktadır. Tunceli ziyaretiniz de gezip görmeniz gereken oldukça tarihi eser ve mekan bulunmaktadır. Her yıl oldukça fazla turist ağırlayan Tunceli'ye direkt otobüs ile ulaşım sağlanamamaktadır. Ancak çevre illere ulaşım sağlayarak oradan aktarma yapılabilmektedir. 

  Tunceli ile başkent arasında yapacağınız seyahat 819 kilometre mesafesinde, ortalama 9 saat 32 dakika gibi bir süre içerisinde gerçekleşecektir.

   

  Tunceli'ye Ankara'ya giden otobüs firmaları şu şekildedir; Metro Turizm başta olmak üzerine bir çok firma sefer düzenlemektedir.

   

  Tunceli Ankara otobüs bileti sorgulamasının ardından bütçeniz en uygun otobüs biletini seçin, ardından sağ kısımda bulunan "Seç" butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Karşınıza çıkan tek ekran üzerinden dilediğiniz koltuk seçimini yapabilirsiniz. Toplamda sadece 3 adım da online biletinize sahip olabilir ve geriye kalan vaktinizi seyahat planı yaparak geçirebilrisiniz.

   

  Dönüş bileti için Ankara Tunceli otobüs biletini sorgulamanız ve size en uygun bileti almanız yeterli olacaktır.

Tunceli Hakkında
 • Nüfus: 86.076 

  Yüzölçümü: 7.705 km2

  Plaka: 62

  Telefon kodu: (428)

  Otogar: Tunceli Otogarı

Ankara Hakkında
 • Nüfus: 5,045,083

  Yüzölçümü: 25.401,94 km²

  Plaka: 06

  Telefon kodu: (312)

  Otogar: Ankara Otogarı

Bilet Sorgulama
Tunceli - Ankara Otobüs Firmaları
Tunceli - Ankara Haritası