Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Uşak - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Uşak - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Uşak - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Uşak İstanbul Arası

  Uşak'tan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 60,00 TL'den başlamaktadır.

  Uşak İstanbul arası toplam mesafe 501 kilometre'dir.

  Uşak İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 6 saat 55 dakika sürer.

  Uşak İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 1 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firma Metro Turizm'dir. 

  Uşak İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Uşak'tan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Uşak İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Uşak İstanbul’a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  İstanbul, Türkiye'nin nüfus ve sanayi bakımından en büyük kentidir. Dünya geneli'nde yapılan araştırmalarda ise İstanbul dünya'nın en büyük otuz dördüncü şehri olma özelliğini taşımaktadır. Bunun yanı sıra İstanbul iki kıtayı birbirine bağlayan köprü görevi görmektedir. Dünya için de oldukça önemli olan şehrin her yanı buram buram tarih kokmaktadır. Öyle ki, her yıl milyonlarca yabancı ve yerli turist çekmektedir. Osmanlı ve Bizans gibi oldukça büyük medeniyetlere başkentlik yapan şehir, medeniyetlerin beşiği olarak bilinmektedir. İstanbul'a seyahat ettiğiniz vakit gezip görebileceğiniz bir çok yer bulunmaktadır. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Uşak Hakkında
 • Nüfus: 238,563

  Yüzölçümü: 5.363,09 km²

  Plaka: 64

  Telefon kodu: (276)

  Otogar: Uşak Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı - Esenler Otogarı

Bilet Sorgulama
Uşak - İstanbul Otobüs Firmaları
Uşak - İstanbul Haritası