Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Van - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Van - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Van - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Van İstanbul Arası

  Van'dan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 120,00 TL'den başlamaktadır.

  Van İstanbul arası toplam mesafe 1642 kilometre'dir.

  Van'dan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 23 saat 55 dakika sürer.

  Van İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 12 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Best Van Tur, Vangölü Turizm, Metro Turizm'dir.

  Van İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Van'dan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Van İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Van'dan İstanbul’a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  İstanbul'un en meşhur yerlerinden birisi Beyazıt Camidir. Beyazıt Cami, Osmanlı padişahı 2. Beyazıd tarafından İstanbul'un Beyazıt semtinde  yaptırılmıştır. 1501 tarihinde başlanılan cami 1506 tarihinde tamamlanmıştır. İstanbul'un sultanlar tarafından yaptırılmış ve orjinalliğini koruyan nadide camilerden birisidir. Klasik Osmanlı mimarisinin erken dönem eserleri arasında yer almaktadır. Bu nadide eserin hangi mimar tarafından yapılıdığı kesin belli değildir. Sultan ll.Bazyezid'in mezarı bu camiin yanında yer almaktadır.  

  Sizde İstanbul'a bu güzel seyahati gerçekleştirmek için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Van Hakkında
 • Nüfus: 1,070,113

  Yüzölçümü: 22.983,06 km²

  Plaka: 65

  Telefon kodu: (432)

  Otogar: Van Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı

Bilet Sorgulama
Van - İstanbul Haritası