Yükleniyor

1 yolcu, Ekonomi
Tek Seferde En Fazla 9 Yolcu için Bilet Alabilirsiniz

1 yolcu
Tek seferde en fazla 7 yolcu için işlem yapabilirsiniz

1 Araç
Lütfen sürücü harici seçim yapınız

Yozgat - İstanbul Otobüs Bileti

 Otobüs Bileti

En ucuz Yozgat - İstanbul Otobüs Seferleri

Hata!

Aradığınız kriterlere ait sonuç bulunamadı

Önce Cinsiyet Seçmelisiniz

Bu koltuğa sadece Bayan Yolcular binebilir
Bu koltuğa sadece Bay Yolcular binebilir
Tek Seferde En Fazla 5 Adet Koltuk Satın Alabilirsiniz
Yozgat - İstanbul Otobüs Biletleri
 • Yozgat İstanbul Arası

  Yozgat'tan İstanbul'a Otobüs bileti fiyatları, en ucuz 50,00 TL'den başlamaktadır.

  Yozgat İstanbul arası toplam mesafe 672  kilometre'dir.

  Yozgat'tan İstanbul'a yolculuk süresi ortalama 10 saat 23 dakika sürer.

  Yozgat İstanbul arası giden otobüs firmaları ortalama günlük 18 sefer düzenlenmektedir. En çok tercih edilen firmalar arasında Ses Turizm ve Gülen Turizm'dir. 

  Yozgat İstanbul otobüs bileti, en ucuz fiyatları ile www.onlineotogar.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Yozgat'tan İstanbul'a otobüs bilet alımını online olarak sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Yozgat İstanbul otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

  Yozgat'tan İstanbul’a yapacağınız yolculuk için en uygun otobüs bileti ve indirimli otobüs bileti alımınızı dilediğiniz an kolayca sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

  Marmara bölgesinde medeniyetlerin beşiği olarak bilinen İstanbul, nüfus ve sanayi bakımından Türkiye'nin en büyük şehri olup dünya'nın ise en büyük otuz dördüncü şehridir. Osmanlı ve Bizans gibi büyük medeniyetlere başkentlik yapmış olan bu kentimiz, iki kıtayı birbirine bağlayan köprü görevi görmektedir. Tarihi yerlerin oldukça fazla bulunduğu İstanbul'a her yıl çeşitli yerlerden yerli ve yabancı turistler akın etmektedir. İstanbul'a seyahat ettiğiniz vakit gezip görmek isteyeceğiniz bir çok yer bulunmaktadır. Taksim meydanı, istiklal caddesi, Ayasofya, Sultan Ahmed, Eyüp, Kız Kulesi, Topkapı Sarayı gibi birbirinden değerli tarihi yerler siz ziyaretçilerini beklemektedir. 

  Sizde hemen İstanbul'a bu güzel seyahati yaşamak için hemen sitemiz üzerinden en ucuz bileti temin edebilirsiniz. Otobüs bileti kampanyalarından ve indirimli fiyatlarından yararlanmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.
  İstanbul biletlerini onlineotogar.com 'dan alarak seyahatlerini yapmış olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; firmalar hakkında bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Siz de yolculuğunuz sonrasında seyahat ettiğiniz firmadan aldığınız hizmetlerle ilgili puanlama yapabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

Yozgat Hakkında
 • Nüfus: 26,447

  Yüzölçümü: 14.074,09 km²

  Plaka: 66 

  Telefon kodu: (354)

  Otogar: Yozgat Otogarı

İstanbul Hakkında
 • Nüfus: 14,160,467

  Yüzölçümü: 5.315,33 km²

  Plaka: 34

  Telefon kodu: Avrupa Yakası (212) - Anadolu Yakası (216)

  Otogar: Harem Otogarı

Bilet Sorgulama
Yozgat - İstanbul Haritası