Yükleniyor

Antalya Uçak Bileti

Antalya Otobüs Bileti

En ucuz Antalya

Antalya Uçak Biletleri

Onlineotogar.com, kullanışlı arayüzü ile sizlere hem yurt içi hemde yurt dışı en ucuz uçak bileti fiyatlarını sadece bir kaç dakika içerisinde oldukça kolay bir şekilde sunmaktadır. Onlineotogar.com'da tek bir sayfa üzerinden dilediğiniz havayolu firmasını ve seferlerini karşılaştırmalı olarak inceleyebilirsiniz. Tatil amaçlı seyahatlerinizde veya iş seyahatlerinizde sizin için vazgeçilmez olacak Onlineotogar.com ile Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Borajet, Sunexpress, Atlasjet gibi bir çok havayolu firmasının uçak bileti fiyatlarını aynı sayfa üzerinde görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda sefer saati ve fiyat açısından sizin için en uygun uçak biletini seçerek sitemiz üzerinden online olarak biletinizi satın alabilirsiniz.

Antalya'ya seyahat etmek için kullanabileceğiniz hava yolu firmaları; THY(Türk Hava Yolları), Anadolu Jet, Atlas Jet, Sun Express, Onur Air ve Pegasus ve bir daha bir çok hava yolu firması ile Antalya uçak bileti alabilirsiniz.

Attalos Yurdu kelimesinden gelen Antalya, Bergama Kralı 2. Attalos tarafından kurulduğu için bu ismi almıştır. Tarihi boyunca bir çok devletin egemenliği altına giren şehir, Türklerin eline geçtikten sonra oldukça hızlı bir şekilde gelişme göstermiştir. Egemenliği altında bulunan devletlerden kalan kalıntılar arasında en çok dikkat çekilen, eski liman olarak bilinen bölgede yer alan mendirek ve limanı çerelemiş olan surlardır. Yapılan araştırmalar sonucunda, şehirde daha 40 bin yıl önce yaşanmış olduğu tespit edilmiştir. Türkiye'nin en eski yerleşim yerlerinden birisi olan Antalya'ya, Antalya uçak bileti alarak tüm medeniyetlerin ayak izlerini süredürebilirsiniz. Liman yakınlarında bulunan Yivli Minare şehirdeki ilk Türk yapısı olarak bilinmektedir. Kent'te genel olarak görülen iklim Akdeniz iklimidir. Yazları aşırı sıcak ve kurak geçer iken, kış aylarında ise ılık ve yağışlı geçmektedir. Eski Antalya evleride bu iklimi göz önüne alınarak inşa edilmiştir. Antalya seyatinizde ziyaret edebileceğiniz diğer yerleri şu şekilde sıralayabiliriz. Karatay Medresesi, Kırkgöz Han, Düden Şelalesi, Kurşunlu şelalesi, Lara - Konyaaltı Plajı, Perge ve Karain Mağarası gezip görmeniz gereken yerlerdendir. 

Türkiye'nin birçok şehrinden İstanbul'a seyahat etmek için www.onlineotogar.com üzerinden en ucuz Antalya uçak bileti bulabilir, pratik, hızlı ve güvenilir bir hizmet ile kolayca biletinizi alabilirsiniz. Sadece uçak değil Antalya otobüs bileti ile de benzersiz bir karayolu seyahati gerçekleştirebilirsiniz. 

Antalya uçak bileti için www.onlineotogar.com üzerinden en ucuz Antalya uçak biletini sorgulatıp dilediğiniz tarihte seyahat edebilirsiniz. Seyahatin en kolay ve en uygun yolu www.onlineotogar.com ile Antalya size çok yakın.  

Bilet Sorgulama
Antalya Haritası
Antalya Havayolu Firmaları