Yükleniyor

Antalya - Bursa Uçak Bileti

 Otobüs Bileti
Antalya - Bursa Uçak Biletleri
 •  ▽ Seçmiş olduğunuz havayolu firmasının en ucuz uçak bileti fiyatı: 129.99 TL'dir.

   

  Seçmiş olduğunuz rota ortalama: 821 kilometre'dir.

   

  ⌚ Seçmiş olduğunuz rota ortalama: 2 saat 55 dakika sürecektir.

   

  Antalya Bursa arası günde ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Bursa arası giden uçak firmaları günde ortalama 2 sefer düzenlemektedir.

   

  En popüler uçak firmaları: Anadolu Jet'tir.

   

  Antalya Bursa Uçak Bileti

  Antalya Bursa uçak bileti ile seyahat edeceğiniz Bursa, ülkemizin en kalabalık dördüncü kentidir. 2015’te yapılan nüfus sayımına bakarsak 2. 842. 547 kişilik nüfusa sahip olduğunu görebilmekteyiz. Aynı zaman da 2016 yılın da yapılan yaşanılabilir şehirler arasında dünya genelinde 28. Kent olurken, ülkemiz de birinci sırada yer almaktadır.

   

  Ekonomik açıdan ülkemizin en gelişmiş olan şehirleri arasında yer alan Bursa, aynı zaman da doğal ve tarihsel zenginlikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Oldukça fazla tarihi yer ve eserlere ev sahipliği yapan kent, özellikle Osmanlı imparatorluğunun bir çok eserine ev sahipliği yapmaktadır. Bunun nedeni ise Osmanlı imparatorluğunun ilk başkenti Bursa olmasından kaynaklanmaktadır.

   

  Şehir sanayi istatistiklerine göre, ülkemizin en büyük sanayi ve otomotiv kentidir. Antalya Bursa uçak bileti alarak seyahat edeceğiniz bu eşsiz kentte oldukça fazla gezip görebileceğiniz yer bulunmaktadır. Harika bir tatil geçirmenize  olanak sağlayacak olan Bursa, tarihi boyunca bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Antalya Bursa uçak bileti bulamadıysanız, Antalya Bursa otobüs bileti satın alarak seyahatinizi karayolu ile tamamlayabilirsiniz. 

   

  Dönüş bileti için Bursa Antalya uçak bileti fiyatlarına bakabilirsiniz.

Antalya Hakkında
 • Nüfus: 2,158,265

  Yüzölçümü: 20.790,56 km²

  Plaka: 07

  Telefon kodu: (242)

Bursa Hakkında
 • Nüfus: 2,740,970

  Yüzölçümü: 10.886,38 km²

  Plaka: 16

  Telefon kodu: (224)

Bilet Sorgulama
Antalya - Bursa Havayolu Firmaları